Kerişli (Bala) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kerişli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kerişli, Türkiye topraklarında Ankara ilinin Bala ilçesine bağlı bir köydür. Kerişli yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Ankara » Bala » Kerişli köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kerişli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kerişli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.6921, Boylam: 33.1109

Bala ilçesi belde ve köyleri

Abazlı , Afşar, Ahmetçayırı , Akarlar , Akvirançarsak , Altınçanak , Aşağıhacıbekir , Aşıkoğlu , Aydoğan , Bağiçi , Bahçekaradalak , Bektaşlı , Belçarşak , Beynam , Büyükbıyık , Büyükboyalık , Büyükcamili , Büyükdavdanlı , Çatalçeşme , Çatalören , Çavuşlu , Çiğdemli , Davdanlı , Derekışla , Eğribasan , Erdemli , Ergin , Evciler , Gülbağı , Hanburun , Karaali, Karahamzalı , Karahasanlı , Keklıcek , Kerişli , Kesikköprü, Koçyayla , Kömürcü , Köşeli , Küçükbayat , Küçükbıyık , Küçükboyalık , Sarıhüyük , Sehriban , Sırapınar , Sofular , Suyugüzel , Tatarhöyük , Tepeköy , Tohumlar , Tolköy , Üçem , Yaylaköy , Yaylalıözü , Yeniköy , Yeniyapançarşak , Yeniyapanşeyhli , Yöreli , Yukarıhacıbekir

Kerişli uydu görüntüsü

Kerişli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kerişli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kerişli uydudan görüntüsü

Kerişli konumu

Kerişli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kerişli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.