Balkanlar harita ve uydu görüntüleri

Avrupa kıtasının güneydoğusunda yer alan topraklara Balkanlar, Balkan Yarımadası ya da Güneydoğu Avrupa denilir. Bölge Avrupa'nın en yoksul, geri kalmış ve sorunlu yerlerinin başında gelir. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 169,59 KB)] Balkanlar harita

Resmin boyutları: 1510px x 2007px, Dosya boyutu: 173657byte (169,59 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Balkanlar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Nilgun camli: Sirbistan'in Nis sehrinden Makedonya ve Yunanistan uzerinden Turkiye'ye gitmek istiyoruz artik.Bulgaristan'dan gecmek istemiyoruz bundan boyle.Bu yolun yol haritasini sehir sehir yayinlarsaniz cok seviniriz.Selamlar.Nilgun Camli - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
gamze: balkan haritası nerede hangisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.