Corum (Banaz) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Corum harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Corum, Türkiye topraklarında Uşak ilinin Banaz ilçesine bağlı bir köydür. Corum yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Uşak » Banaz » Corum köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Corum haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Corum haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.8037, Boylam: 29.8847

Banaz ilçesi belde ve köyleri

Ahat , Alaba , Ayrancı , Ayvacık , Bağkonak , Bahadır , Balcıdamı , Baltalı , Banaz , Burhaniye , Büyükoturak, Corum , Çamsu , Çiftlik , Çoğurlu , Derbent , Dümenler , Düzkışla , Düzlüce , Gedikler , Güllüçam , Gürlek , Halaçlar , Hasanköy , Hatipler , Kaplangi , Karacahisar , Karaköse , Kavacık , Kayılı , Kızılcaören , Kızılcasöğüt, Kızılhisar , Kuşdemir , Küçükler , Küçükoturak , Muratlı , Ovacık , Öksüz , Paşacık , Reşadiye , Susuz , Şaban , Ulupınar , Yazıttepe , Yenice , Yeşilyurt

Corum uydu görüntüsü

Corum ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Corum haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Corum uydudan görüntüsü

Corum konumu

Corum konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Corum) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: CORUM COK KOTU UYDAN GORUNTU VERMIYO - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.