Bandırma harita ve uydu görüntüleri

Bandırma, Balıkesir ili'nin kuzeyinde bulunan, Marmara Denizi kıyısındaki bir liman ilçesi. daha fazla bilgi

Bandırma harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Balıkesir » Bandırma haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bandırma haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bandırma haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.3487, Boylam: 27.9706

Bandırma ilçesi belde ve köyleri

Akçapınar , Akçapınar , Aksakal , Aksakal , Bereketli , Bereketli , Beyköy , Beyköy , Beyköy , Beyköy , Bezirci , Bezirci , Bezirci , Bezirci , Çakılköy , Çakılköy , Çalışkanlar , Çalışkanlar , Çarıkköy , Çarıkköy , Çepni , Çepni , Çinge , Çinge , Dedeoba , Dedeoba , Doğa , Doğa , Doğapınar , Doğapınar , Doğruca , Doğruca , Dutlıman , Dutlıman , Edincik , Edincik , Emre , Emre , Ergili , Ergili , Erikli , Erikli , Eskiziraatlı , Eskiziraatlı , Gölyaka , Gölyaka , Hıdırköy , Hıdırköy , Karaçalılık , Karaçalılık , Kirazlı , Kirazlı , Kuşcenneti , Kuşcenneti , Külefli , Külefli , Mahbubeler , Mahbubeler , Misakça , Misakça , Orhaniye , Orhaniye , Ömerli , Ömerli , Şirinçavuş , Şirinçavuş , Yenice , Yenice , Yeniısırga , Yeniısırga , Yeniyenice , Yeniyenice , Yeniziraatlı , Yeniziraatlı , Yeşilçomlu , Yeşilçomlu

Bandırma uydu görüntüsü

Bandırma ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bandırma haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bandırma uydudan görüntüsü

Bandırma konumu

Bandırma konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bandırma) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

A.AKINCI: Balıkesir tüm geçimini Bandırma'mızdan sağlayan(tüm vergilerinin %60'ı)bir köydür. Balıkesir'in en büyük 10 sanayi kuruluşunun 6 tanesi Bandırmadadır..Bandırma'mız il olamıyorsa sebep il olduktan sonra Balıkesir'e ne ünvan verileceği konusudur herhalde.Bu vergiyi ve sanayi kollarını Balıkesir'den ayırmak bir köyün çöküşünün resmi olacaktır... - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
gib: bandırma şirin güzel bir yer olarak daim kalacaktır ayrıca her bandırmalı yok erdekimiz var yok gönenimiz var diyor öncelikle daha bandırma bile balıkesirin ilçesidir diğer ilçeler hepsi hemen bandırmaya tabi oluyor yok öyle bir şey sadece devlet dairleri vs. prosedürler için balıkesir yerine bandırma yı tercih edebilirler ama zaman ilerledikçe o işlmelerde azalacak ve internet sayesinde çoğu işi insanlar bir yere gitmeksizin yapacaklardır o zaman bir erdekli neden kendi ilçesini il olmasını görmek istemeyeip bandırma yı il olarka görmek istesinki çünkü bandırma da kendileri gibi ilçedir ve cumhuriyet tarihinde il olduğu görülmemiştir yani bandırma eskiden ildi sonradan balıkesir e mi bağlandıki tekrar il olsun ayrıca her ilin devlete maliyeti oratada iken hala il sayısının falan artırılacağını düşünmüyorum ha belki kişi başına düşen milli gelir 20000 dolar falan olursa o zaman değişebilir. - 4 yıl, 0 ay önce yazıldı.
doğa sever: bandırmanın denizi ve kızları meşhurdur birde rüzgarı ama genede şirin bir ilçedir.ilçedir çünkü yıllardır vekiller tarafından il yapacağız diyerek kandırılıyor.Onlarda bandırmanın ilçe olmasını istemezler çünkü ilçe olursa balıkesirin giderleri düşer,uyutulmaya devam.Gezilecek yerlerine gelince kapı dağ yarımadasının etrafı gezildikçe o güzel koylarına bayılacaksınız,Erdeğimiz başlı başına mükemmel.Kapıdağın ortasında tarihi manastırı var,gerçi oda korumadan yoksun,genede güzel gelip görmekte fayda var - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
balıkesirMERKEZ: bandırma kendini il olacagını zannediyor ama o bir hayal bence asla olamaz... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
misafir: çok güzel ve sirin bir yer - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
misafir: bandırma ile ilgili yeni kurulan Bandırma Düşünce Üretim Platformu''nun sitesini mutlaka incelemelisiniz. Bandırma ile ilgili herşey bu sitede var..www.bandirmadup.org - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.