Bartın harita ve uydu görüntüleri

Bartın Karadeniz Bölgesi'nin Batı Karadeniz bölgesinde yer alan il. Kuzeyinde Karadeniz, batı ve güneyinde Zonguldak, doğusunda Kastamonu yer alır. Trafik kod numarası 74’tür.

İsminin kökeni

Romalılar devrinde Bartın Çayına Parthenius deniliyordu. Çayın kıyısında kurulan şehre ise Parthenia adı verildi. daha fazla bilgi

Bartın harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bartın haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bartın haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bartın haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.6343, Boylam: 32.3379

Statik haritalar

Bartın ilçe haritaları

Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın uydu görüntüsü

Bartın ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bartın haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bartın uydudan görüntüsü

Bartın konumu

Bartın konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bartın) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

bilal: kumluca akören söküler köyünün uydu resimlerini yayınlarmısınız - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
mesut yaprak: Amasra artık kirlendi ve eski tadı kalmadı tamamen kazıkcı olmuş esnaf. Antalyada bı porsıyon balık 14 tl amasrada 19 tl mezgıt :) şakamı bu ya.memlekete sahıp cıkmak bole adi esnafı rezil etmekle başlar.yazık etmeyın bartına. - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
Düş bahcesi: Cılgın BARTIN KURUCAŞİLELİ İSTANBULDAN HAKKI DUMAN 5373766763 BARTIN ANLATILAMAZ SAZFALAR YETMEZ GEZİLEMEZ ÖMRÜN YETMEZ ÖLÜMSÜZ CENNET BARTIN - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
kara oğlan: ğüzel memleketim seni çok özledim yeşili ğüzel denizi havasığüzel BARTINIM SENİ ÇOK ÖZLEDİM SEVĞİLERLE - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
BARTINLI: KARADENİZİN ĞÜZELİ BARTINA SEVĞİLERLE - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
yıldızca: bartınlıyım gurur duyuyorum - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
özge_74: en güzel sehir BARTIN - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
malkoçoğlu İsmail: !!!Aşkta hızlı,yolda yavaş,biz Bartın''lıyız arkadaş!!!Cnm memleketim seni çokk özledik.:(:(:( - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
gezginci: gezdiğim gördüğüm yerler memleketimin tozu bile olmaz - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
bartınlı: güzel memleketim seni çok özledim 17.11.2008 - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
nazlı: bartın manyak bir yer tam yer - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
SEYİT: haritaya bakıyorum..kozcağıdan kumluca istikatine doğru..tam kumluca girişinde bitiyor..

kumluca ve köylerininde net çekilen görüntü kapsamına alınmasını rica ederim.

- 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.
bartinli: bartin gercekten cok güzel bi sehir, görsel olarak cok alternativler sunar ve tarihi olarak zengindir. karadenizin her yeri gibi yemseyil ve denizin mavisiyle insana huzur verir. - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
bartın m.y.o.: seni çok özlüyorum alper öz-----.karabükten - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
misafir: her sey için teşekkürler ersan teker - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.
küçüğün meleğin: bence bartının (amasra)en ünlü şeyi barış akarsudur. oranın adıyla amasranın hırçın dalgasıdır. onu unutmak mümkün değildir. sen her zaman bizim yanımızdasın. göklerden bizi izliyosun. bunu hepimiz biliyoruz... seni her zaman yaşatacağız... - 6 yıl, 1 ay önce yazıldı.