Baskil harita ve uydu görüntüleri

yok|right|300px|Baskil]Tarhiçe Baskil ilçesi yöresinde ilk tunç çağına uzanan yerleşim izlerine rastlanmıştır. Karakaya baraj çalışmaları sırasında çıkan kalıntılar, özellikle Fırat havzasına birçok kavimlerin yerleştiğini göstermektedir. daha fazla bilgi

Baskil harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Elazığ » Baskil haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Baskil haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Baskil haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.5696, Boylam: 38.8231

Baskil ilçesi belde ve köyleri

Akdemir , Akuşağı , Aladikme , Alangören , Altınuşuşağı , Aşağıkuluşağı , Beşbölük , Bilaluşağı , Bozoğlak , Çavuşlku , Çiğdemlik , Deliktaş , Demirlibahçe , Doğancık , Düğüntepe , Emirhan , Eskiköy , Gemici , Habibuşağı , Hacıhüseyinler , Hacımehmetli , Hacımustafaköy , Hacıuşağı , Harabekayış , Hüyükköy , Işıklar , İçlikaval , İmikuşağı , Kadıköy , Karaali , Karagedik , Karakaş , Karoğlu , Kayabeyli , Kızıluşağı , Koçyolu , Konacık , Konalga , Kumlutarla , Kumsarayı , Kutlugün , Meydancık , Paşakonağı , Pınarlı , Resulkahya , Sarıtaş , Situşağı , Söğütdere , Sultanuşağı , Suyatağı , Şahaplı , Şahindere , Tabanbükü , Tatlıpayam , Tavşanuşağı , Topaluşağı , Yalındam , Yaylanlı , yeniocak , Yıldızlı , Yukarıkuluşağı , Yürekli

Baskil uydu görüntüsü

Baskil ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Baskil haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Baskil uydudan görüntüsü

Baskil konumu

Baskil konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Baskil) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

mehmet: Baskil bizim canımız baskilli olmaktan gurur duyuyorum kaysılarımız ,bağlarımız,meşhurdur.Baskil kutsal topraklardır insanımız misafirperver hoşgörülü kardeşçe davranan insanlarımızdır. - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
yücel: baskilliyim ama yıllardır görmüyorum.istanbuldayım.bu gidişle beş on yıl daha göreceğimi sanmıyorum baskili seviyor ve özlüyorun.orda iken kıymetini bilemedik. - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
baskilli: abdulvahap dağını değerinde kullansak baskil uçar - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
çetiner: Huzur bulacağınız, insan ilişkilerinin zedelenmediği nadir ilçelerden biridir baskil, tek hayalim ve özelmim baskil - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
önder: buskilli arkadaşlar selm size ve baskile - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
gakkoşlar: haydi baskil haydi baskilliler seninle grur duyuyor sonuna kadar seninleyiz - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
murat saglam: mekke medine baskil kutsal topraklardır. insanları cana yakın misafir perverdir. baskilli olmakta gurur duyuyorum. tüm baskil halkına sevgi ve saygılar - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
gakkoş: baskil kendi halinde şiir bir ilçe halkın temel geçim kaynağı tarımsal faaliyetlerdir.11 000 nüfusa sahiptir.ancak iş olanakları sınırlı gençlerin büyük bölümü işsiz. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
büşra: çok güzel bir ilçe gurur duyuyoruzzzz... - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
kıvanç23: Baskil Kayısı bahçeleri arasında kaybolmuş küçük ve şirin bir ilçedir.Halkı çiftçilikle uğraşır. kayısı yetiştiriciliği halkın geçim kaynağı için önemlidir. hayvancılık her geçen gün azalmakta yok denecek kadar az bir seviyeye kadar gerilemiştir.gelenek ve göreneklerine bağlı yaşamayı seven toplum yapısına sahiptir.aynı düğünde eğlenebilen ve aynı acıyı hissedebilen sıcak bir ilişki vardır. okumuşluk oranı çok yüksektir gençlerin %90 üniversite mezunudur. yerel yöneticilerin yeteneksizliğinden geri kalmış bir ilçedir. - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.