Batıkent Lisesi harita ve uydu görüntüleri

Batıkent Lisesi, Ankara`da 1992 yılında, ağırlıklı yabancı dilde öğretim yapan süper lise ve lise olarak öğretime açılmıştır. daha fazla bilgi

Batıkent Lisesi (Adres: KENT KOOP. MAH. 4. CAD. 220. SOK. BATIKENT/ANKARA Telefon: 3122512157 Yenimahalle ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Yenimahalle » Batıkent Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Batıkent Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Batıkent Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9663, Boylam: 32.7240

Batıkent Lisesi uydu görüntüsü

Batıkent Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Batıkent Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Batıkent Lisesi  uydudan görüntüsü

Batıkent Lisesi konumu

Batıkent Lisesi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Batıkent Lisesi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.