Batman harita ve uydu görüntüleri

Batman Türkiye'nin petrol yatağı olarak bilinen bir ilimiz. Güneydoğu Anadolu bölgesinin Dicle bölümünde Bitlis, Muş, Diyarbakır, Mardin ve Siirt illeri arasında yer alır. Trafik numarısı 72'dir.

İsminin kökeni

İlin ilk adı Ela Khan idi. Bu isim zamanla telaffuz değişikliğine uğrayarak İluh şeklini almıştır. Daha sonra yakınından geçen Batman Çayı ismi buraya verilmiştir. daha fazla bilgi

Batman harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Batman haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Batman haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Batman haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.8835, Boylam: 41.1259

Statik haritalar

Batman ilçe haritaları

Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason

Batman uydu görüntüsü

Batman ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Batman haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Batman uydudan görüntüsü

Batman konumu

Batman konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Batman) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

cünyır: Arkadaşlar egeliyim (yerlisi) Batman halkının konuk severliğine hayran kaldım.Bazı olumsuzluklar yaşadım ama okadar heryerde olur.Ben Bütün Batmanlı kardeşlerimin karşılaştığım gibi candan ve içten olmasını diliyorum hapimizin kardeş olduğumuzu ve yaradılanı yaradandan dolayı sevmenin hep kazandıracağını düşünüyorum.Allah'a emanet olun Sevgiler... - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Misafir: selam olsun batmana ve batman halkına tum batmanlılar sesleniyorum kendı memleketinizi bırakıpta başka memlekete gitmeyin ama ne var kı insanlarımız mecbur kalıyor burdakı hamarlık istnbulda ağalıa bın çeker yanlış bir soz suledısem ozor dilerım ama ben hasret çekiyorum eminım benim gibı cok kişiler vae hata bınlerce var - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
müjde cengiz: batmanlıyım batmanlı olduğum için çok mutluyum batmanın havası suyu bir başka nedense hele insanları fırında kızartılmış çikolata soslu fare kadar güzeller - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: burdan tüm BATMANLI halkına saygılar slmlar sevgiler mutluluklar batman halkı en iyi yeri mekanı rütbeyi hakedecek ,insandır - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
keskin: ana gibi yar batman gibi diyar olmaz ...... batman bize hazret biz de batman a hasretiz batman ın güzel insanlarına kucak dolusu sevgiler saygılar bu arada tandır ekmeğini özledim - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
biçare: selam olsun batman dağlarına selam olsun batman halkına selam olsun welatıma - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
rojdar: batman kozlukt cevızlıktn turgay arslan.vala batmanlı olmaktn gurur duyarım ıyıkı bamanlyım.herkes bu ulkede yasayabılır ama batmanli olamaz.lutfen hasankeyf imize sahıp cıkalım... - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Misafir: SLM HERKESE BAŞORKE KÖYÜNÜN TÜRKÇE İSMİ NEDİR BİLEN VARMI VARSA YAZSIN LTF ÇOK ÖNEMLİ - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
fatoş batmanlı: valla ben 19 senedir batmandayım ve batmanlı oldugumdanda gurur duyuyorum - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
my name is krem: petrolü önlüdür. hesentepe hesen keyf yerleri gezilir. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Ersin: Selamlar batmana seni çok özledim biricik sevdiğim batmanda tuba seni seviyorum gazi lisesinde oluyor ela gozlum sana döneceğim bursadan ersin - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
baran: mekan antalya ama vatan batman batman demek benim için buyük bir gurur hasretine bir gün son verecem batmanamın seni ve o batmanmanı sıcak insanları çok özledim batman en kısa zamanda eski tekel caddeside ciger yemek umutdular görüşürüz batmanlı abdurrahim msn adresim....agit_gok72@hotmail.com beklerim bütün batmanlari - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
esra : batman çok güzel ama insanları hepsi için sölemiyorum ama çoğu kötü batmanı bozuyorlar gittikçe büyyüyor batman herkese selamlar sevgiler - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
odessa: ukrynadan sevgiler saygılar batmana batman halkına çok özledim batmanı allah kavuşturur umarım en kısa zamanda.. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
GÖKHAYAL/AWARE: BATMAN GÜNEYDUĞUNUN YILDIZISIN SENİ ÇOK SEVİREM ULA - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
hakkı T.....: ikinci memleketim batmana selamlar istanbulu seviyorum ama senin yerin çok farklı hasretim sana ama birgün mutlaka döneceğim.... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ozi istanbul: 19 mayıs benim mahallemdir________________ ozi istanbul - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ozi istanbul: benim bitanem batmanım GÜNEYDOĞUNUN PARİSİ VALLAH EŞİ YOK BEZERİDE İLERDE OLMAYACAK MUHAKKAK Kİ GEZİLECEK YER...BENİM KARADENİZLİ ARKADAŞLARIM BİLE BURAYA HAYRANLAR ÇÜNKÜ KIZLARI GÜZEL VE TATLI ERKEKLER İSE CÖMERT VE YAKIŞIKLILAR,GÜVENİRLİĞİ VE KÜRTÜRLERİNİ UNUTMAYALIM.... GİDİN GÖRÜN PİŞMAN OLURSANIZ KARALAMA KAMPANYASINI BAŞLATIN BU KADAR İDDALIYIM BEEE =) - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ömer çelebi: herkezin memleketi guzel herkez memeleketin i cok sver bizde h er k ez gibiy iz:) - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
feyaz: batmanı çok seviyorum - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.