Kunduzlu (Bayat) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kunduzlu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kunduzlu, Türkiye topraklarında Çorum ilinin Bayat ilçesine bağlı bir beldedir. Kunduzlu yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Kunduzlu hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Çorum » Bayat » Kunduzlu beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kunduzlu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kunduzlu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7408, Boylam: 34.2149

Bayat ilçesi belde ve köyleri

Ahacık , Akpınar , Akseki , Aşağıçaybelen , Aşağıemirhalil , Ayvalıca , Barak , Bayanköy , Belören , Beydili , Cevizli , Çamlıgüney , Çayköy , Çerkeş , Çukurkuyu , Çukuröz , Demirciler , Derbent , Derekutuğun , Dorukseki , Emirhalil , Emirşah , Eskialibey, Eskigomu , Evci , Hacıbayram , Impınar , Imrallı , İleği , İshaklı , Kalınpelit , Karakaya , Köpüklü , Kubeedin , Kunduzlu, Kuruçay , Kuzören , Mallıca , Muratkoru , Pancarlık , Sağırlı , Sağpazar , Sarayköy , Tepekutuğun , Tevekli , Toyhane , Yeniköy , Yenişeyhler , Yeşilçat , Yoncalı , Yukarıçaybelen

Kunduzlu uydu görüntüsü

Kunduzlu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kunduzlu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kunduzlu uydudan görüntüsü

Kunduzlu konumu

Kunduzlu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kunduzlu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

süleyman kılıçcı: .köyümüz 1992 yılında belde oldu. bayat ilçesinin iki beldesinden biridir.kunduzlu beldesinin yaylası,piknik alanları ve buz gibi akan soğuk suları ünlüdür. beldemiz ilçemize 13 km uzaklıktadır. iki dağın yamacına kurulmuş ortasından deresi akan bir yeşil cennettir. beldemiz özellikle son yıllarda büyük bir mesafe katetmiş yolu ve suyu tamamlanmış modern bir belde olmuştur. yaz aylarında özellikle piknik yerlerimiz(karatepe,kuşçaçimen)sadece belde insanımıza değil civar köy ve ilçelerden gelen insanlarımızı ağırlamaktadır.yöre insanı gelenek ve göreneklerine oldukca bağlıdır. ankara istanbul gibi büyük sehirlere işsizlik nedeniyle göç vermektedir.nufusu yaklasık 1300 civarı olup bu sayı şehirdekilerle birlikte 2000 in üzerine çıkmaktadır. - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.