Baykan harita ve uydu görüntüleri

Siirt'in ilçesi. İlçe merkezi, Bitlis il'inden çıkıp gelen çayın açtığı vadi içinde kurulmuştur. İlçenin dört bir tarafı yemyeşil ormanlarla kaplıdır. daha fazla bilgi

Baykan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Siirt » Baykan haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Baykan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Baykan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.1638, Boylam: 41.7847

Baykan ilçesi belde ve köyleri

Adakale , Ardıçalı , Atabağı, Çamtaşı , Çaykaya , Çelikli , Çevrimtepe , Çukurca , Dedebakırı , Demirışık , Dilektepe , Dokuzçavuş , Engin , Gümüşkaş , Günbuldu , Gündoğdu , İkizler , Karakaya , Kasımlı , Meşelik , Narhyurt , Obalı , Ormanpınar , Sarıdana , Sarısalkım , Tütenocak , Ulaştı , Ünlüce , Yarımca , Yeşilçevre , Ziyaret

Baykan uydu görüntüsü

Baykan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Baykan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Baykan uydudan görüntüsü

Baykan konumu

Baykan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Baykan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.