Bayrampaşa harita ve uydu görüntüleri

Bayrampaşa, İstanbul’un Avrupa yakasında, son yirmi yılda hızlı gelişme göstermiş işçi nüfusunun yoğun olduğu bir ilçedir. Nüfusu 246.006 yüzölçümü ise 990 hektardır. Bugünkü Bayrampaşa İlçesi’nin bulunduğu topraklar Fatih Sultan Mehmed’in İstanbul’u kuşatması sırasında askeri yığınak yeri ve karargah olarak seçilmiştir. İstanbul’un alınmasından sonra bu toprakların bir bölümü bağ ve bahçe tarımına ayrıldı. Büyük bir bölümü ormanlık ve fundalıklarla kaplıydı. 1927&# daha fazla bilgi

Bayrampaşa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bayrampaşa haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bayrampaşa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bayrampaşa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0516, Boylam: 28.9011

Bayrampaşa ilçesi belde ve köyleri

Bayrampaşa uydu görüntüsü

Bayrampaşa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bayrampaşa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bayrampaşa uydudan görüntüsü

Bayrampaşa konumu

Bayrampaşa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bayrampaşa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kemal 5: karadeniz kaplanı oflu kral bayrampaşa - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
derbeder_6188@hotmai: o akvaryumun bana tam adresini verebilecekmisiniz arkadaşlar büyük akvaryumun adresini büyük otogardan oraya nasıl gidebilirim rica etsem tarif edermisiniz bilen arkadaşlar varsa msn adresim : derbeder_6188@hotmail.com - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
İstanbullu ve eski b: ikea var ya daha yeni yapıldı bilirsin onun karşısındaki binalar. Sırasıyla dizilmiş basit yapılı iş merkezleri var. Metronun kartaltepe durağanda inersen kime sorsan gösterirler. Bayrampaşa merkeze uzak ama... - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
murat paksoy: mega center tam olarak nerede - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
misafir: ULTRASLAN BAYRAMPASA ALTINTEPSİ - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.