Beşiri harita ve uydu görüntüleri

Siirt iline bağlı bir ilçe. İlçenin yüz ölçümü 1.130 kilometrekare, nüfusu 11.730 dur. Siirt'in güneybatısında bulunan ilçenin yüzeyi batı-doğu yönünde... daha fazla bilgi

Beşiri harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Batman » Beşiri haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Beşiri haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Beşiri haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.9164, Boylam: 41.2936

Beşiri ilçesi belde ve köyleri

Alaca , Asmadere , Atbağı , Ayrancı , Bahçeli , Başarı , Beşpınar , Beyçayırı , Bilek , Çakılı , Çavuşbayırı , Çevriova , Dağyolu , Danalı , Dayılar , Değirmenüstü , Deveboynu , Doğankavak , Doğanpazar , Durucak , Esence , Eskihamur , Güvercinlik , Ilıcaköy , Işıkveren , İkiköprü, İkiyaka , İnpınar , Kaşüstü , Kayatepe , Kumçay , Kumgeçit , Kurukavak , Kuşçukuru , Kütüklü , Oğuz , Otluca , Örmegöze , Samanlı , Tepecik , Uçkuyular , Uğurca , Yakacık , Yalınca , Yalınkavak , Yarımtaş , Yazıhan , Yenipınar , Yeniyol , Yeşiloba , Yolkonak , Yontukyazı

Beşiri uydu görüntüsü

Beşiri ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Beşiri haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Beşiri uydudan görüntüsü

Beşiri konumu

Beşiri konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Beşiri) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.