Beşpınar (Beşiri) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Beşpınar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Beşpınar, Türkiye topraklarında Batman ilinin Beşiri ilçesine bağlı bir köydür. Beşpınar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Batman » Beşiri » Beşpınar köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Beşpınar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Beşpınar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.8437, Boylam: 41.6018

Beşiri ilçesi belde ve köyleri

Alaca , Asmadere , Atbağı , Ayrancı , Bahçeli , Başarı , Beşpınar , Beyçayırı , Bilek , Çakılı , Çavuşbayırı , Çevriova , Dağyolu , Danalı , Dayılar , Değirmenüstü , Deveboynu , Doğankavak , Doğanpazar , Durucak , Esence , Eskihamur , Güvercinlik , Ilıcaköy , Işıkveren , İkiköprü, İkiyaka , İnpınar , Kaşüstü , Kayatepe , Kumçay , Kumgeçit , Kurukavak , Kuşçukuru , Kütüklü , Oğuz , Otluca , Örmegöze , Samanlı , Tepecik , Uçkuyular , Uğurca , Yakacık , Yalınca , Yalınkavak , Yarımtaş , Yazıhan , Yenipınar , Yeniyol , Yeşiloba , Yolkonak , Yontukyazı

Beşpınar uydu görüntüsü

Beşpınar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Beşpınar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Beşpınar uydudan görüntüsü

Beşpınar konumu

Beşpınar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Beşpınar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.