Benin harita ve uydu görüntüleri

Benin Afrika'nın batısında Gine Körfezinde, kuzeyinde Nijer ve Yukarı Volta, doğusunda Nijerya, batısında Toga Devleti, güneyinde Gine Körfezi (Atlas Okyanusu)ile çevrili bir devlet. Eski ismi Dahomey Cumhuriyetiydi. Batı Afrika'nın en küçük devletlerinden birisidir. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 34,74 KB)] Benin harita

Resmin boyutları: 500px x 1000px, Dosya boyutu: 35576byte (34,74 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Benin) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Afrika _asigi: off yaa yokmu benle benine gidecek meceraperest cesaretli biri :))) - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Bir_Kisi: Benin e gitmenin en kolay yolu Turk Hava yollarinin Nijerya Lagos sehrine giden ucak ve burdan kara yoluyla 40-50 km sonra sınırdan Benin e gecmek. Ama orda tatil yapilirmi yapilmazmi bilmem :))) - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Afrika _asigi: beninde yasayan Turk yokki son aldigim habere gore bir Turk koleji acilmis iki ogretmeni varmis.. keske bilgisi olan birileri anlatsa da bir tatil yapsak. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.