Şambayat (Besni) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Şambayat harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Şambayat, Türkiye topraklarında Adıyaman ilinin Besni ilçesine bağlı bir beldedir. Şambayat yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Şambayat hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Adıyaman » Besni » Şambayat beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şambayat haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şambayat haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.6817, Boylam: 38.0508

Besni ilçesi belde ve köyleri

Akdurak , Akkuyu , Akpınar , Alıçlı , Aşağıçoplu , Aşağısöğütlü , Atmalı , Başlı , Bereketli , Beşkoz , Beşyol , Boncuk , Burunçayır , Çakallı , Çakırhüyük, Çamuşçu , Çaykaya , Çılboğaz , Çomak , Çorak , Dikilitaş , Doğankaya , Eskiköy, Eyerli , Geçitli , Gümüşlü , Güneykaş , Hacıhalil , Harmnardı , Hasanlı , Karagüveç , Karalar , Kargılı , Kesecik , Kesmetepe, Kızılhisar , Kızılın , Kızılpınar , Konuklu , Köseceli, Kurugöl , Kutluca , Kuzevleri , Oyalı , Oyratlı , Pınarbaşı , Sarıkaya , Sarıyaprak, Sayören , Suvarlı, Şambayat, Taşlıyazı , Tekağaç , Tokar , Toklu , Uzunkuyu , Üçgöz, Yazbeydili , Yazıkarakuyu , Yelbastı , Yeniköy , Yoldüzü , Yukarısöğütlü

Şambayat uydu görüntüsü

Şambayat ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şambayat haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şambayat uydudan görüntüsü

Şambayat konumu

Şambayat konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şambayat) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Behzat DEMİREL: Şambayat hakkında daha ayrıbtılı bilgi, fotoğraf ve tarihine ulaşmak için amatör olarak hazırlanmış olan http://drbehzat.googlepages.com/ sitesine bakabilirsiniz. - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.