Beyaz Rusya harita ve uydu görüntüleri

Beyaz Rusya ya da uluslararası alanda tercih edilen ismiyle Belarus, eski bir SSCB ülkesidir. Kuzey Avrupa'da yer alır. Başkenti Minsk'dir. Komşuları batıda Polonya, kuzeybatıda Litvanya, kuzeyde Letonya, doğuda Rusya Federasyonu ve güneyde Ukrayna'dır. Beyaz Rusya, diğer BDT ülkelerinin yanında Moskova hükümetine en yakın olanı oldu. daha fazla bilgi

Beyaz Rusya harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Beyaz Rusya haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Beyaz Rusya haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Beyaz Rusya haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 53.7098, Boylam: 27.9533

Statik haritalar

Beyaz Rusya uydu görüntüsü

Beyaz Rusya ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Beyaz Rusya haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Beyaz Rusya uydudan görüntüsü

Beyaz Rusya konumu

Beyaz Rusya konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Beyaz Rusya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

okan: kesinlikle minsk te juravinkaya gidin,princess otel ve casinolarına uğrayın...işletmeci türklerle tanışın,kazık yemeden,güvenilir insanlarla güzel bir tatil yasarsınız. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
muro : bana yardıncı olun akrabalarımı arıyorum maganda da akrabalarımı arıyorum - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
muro : bana yardıncı olun akrabalarımı arıyorum maganda da akrabalarımı arıyorum - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.