Beyaz Rusya harita ve uydu görüntüleri

Beyaz Rusya ya da uluslararası alanda tercih edilen ismiyle Belarus, eski bir SSCB ülkesidir. Kuzey Avrupa'da yer alır. Başkenti Minsk'dir. Komşuları batıda Polonya, kuzeybatıda Litvanya, kuzeyde Letonya, doğuda Rusya Federasyonu ve güneyde Ukrayna'dır. Beyaz Rusya, diğer BDT ülkelerinin yanında Moskova hükümetine en yakın olanı oldu. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 54,57 KB)] Beyaz Rusya harita

Resmin boyutları: 600px x 685px, Dosya boyutu: 55875byte (54,57 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Beyaz Rusya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

okan: kesinlikle minsk te juravinkaya gidin,princess otel ve casinolarına uğrayın...işletmeci türklerle tanışın,kazık yemeden,güvenilir insanlarla güzel bir tatil yasarsınız. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
muro : bana yardıncı olun akrabalarımı arıyorum maganda da akrabalarımı arıyorum - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
muro : bana yardıncı olun akrabalarımı arıyorum maganda da akrabalarımı arıyorum - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.