Beykoz harita ve uydu görüntüleri

Beykoz, İstanbul'un bir ilçesidir. Çatalca-Kocaeli bölümünün Kocaeli Yarımadası batısında yer almakta olup; batıdan İstanbul Boğazı, doğudan Şile ilçesi, kuzeyden Karadeniz ve güneyden de Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri ile çevrelenmiştir.Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren yapılan sanayi ağırlıklı çalışmaların etkisiyle fabrikaların çoğalması sonucu genelde işçi kesimin tercih ettiği yerleşim yeri olan Beykoz, son yıllarda üst gelir seviyesi kesimden de talep görmektedir. Boğazın inci daha fazla bilgi

Beykoz harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Beykoz haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Beykoz haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Beykoz haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1265, Boylam: 29.1007

Beykoz ilçesi belde ve köyleri

Akbaba , Alibahadır , Anadolufeneri , Bozhane , Cumhuriyet , Çavuşbaşı , Çayağzı , Dereseki , Elmalı , Göllü , Görele , İshaklı , Kaynarca , Kılıçlı , Mahmutşevketpaşa , Öğümce , Örnekköy , Paşamandıra , Polonezköy , Poyraz , Tepetarla , Zerzavatçı

Beykoz uydu görüntüsü

Beykoz ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Beykoz haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Beykoz uydudan görüntüsü

Beykoz konumu

Beykoz konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Beykoz) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

UĞUR MIHCI: BEYKOZUN CEVİZİ PAÇA ÇORBASI VE KALKAN BALIĞI MEŞHURDUR AMA BUNLAR MAZİDE KALDI AYRICA BEYKOZUN HER AYRI YERİ BİR TARİHTİR MESELA YOROS KALESİ YANİ ANADOLU KAVAĞI GEZMENİZİ TAVSİYE EDERİM KARADENİZ AYAKLARINIZIN ALTINDA VE TÜRBELERİYLEDE MEŞHURDUR. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
liseli: beykoz çok güzel bi yerdir genelde ormanlıklarla kaplıdır manzarası çok güzeldir ben şahsen çok beğeniyorum en güzel yerde yaşanılması yerdir beykoz herkeze tavsiye ediyorum deniz kıyısının oralarda akşam vakitleri gezmek çok hoş oluyo - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
misafir: fazla net değil - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.
misafir: beykoz çayır caddesi - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.