Bağlarbaşı (Birecik) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Bağlarbaşı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bağlarbaşı, Türkiye topraklarında Şanlıurfa ilinin Birecik ilçesine bağlı bir köydür. Bağlarbaşı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Şanlıurfa » Birecik » Bağlarbaşı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bağlarbaşı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bağlarbaşı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.1136, Boylam: 37.9627

Birecik ilçesi belde ve köyleri

Abdallı , Akarçay , Akpınar , Almaşar , Altınova , Arslanlı , Aşağıalmaşar , Aşağıfatmacık , Aşağıhabib , Aşağıkarkutlu , Aşağıkuyucak , Ayran, Bağlarbaşı , Bentbahçesi , Bozdere , Boztepe , Böğürtlen , Cıbınören , Çiçekalan , Çiftlikköy , Çoğan , Dalocak , Damlıca , Dışlık , Diktepe , Divrigi , Dorucak , Duyduk , Düzlüce , Ekenek , Eşmeller , Geçittepe , Göktepe , Günışığı , Güvenir , Haydarahmet , Ilgar , İnceler , İncirli , İncirlidere , İnnaplı , Keskince , Kocaali , Komagıl , Konakköy , Kural , Kurucahüyük , Mağaralı , Mengelli , Meteler , Meyanca , Mezra, Ortafatmacık , Özveren , Sekilli , Sumaklı , Surtepe , Şekerköy , Tüten , Uğurcuk , Ünsal , Yaylacık , Yeniakpınar , Yılmaz , Yukarıhabib , Yukarıincirli , Yukarıkarabaş , Yukarıyeniçağ , Yuvacık , Ziyaret

Bağlarbaşı uydu görüntüsü

Bağlarbaşı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bağlarbaşı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bağlarbaşı uydudan görüntüsü

Bağlarbaşı konumu

Bağlarbaşı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bağlarbaşı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.