Sırçalı (Boğazlıyan) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Sırçalı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Sırçalı, Türkiye topraklarında Yozgat ilinin Boğazlıyan ilçesine bağlı bir beldedir. Sırçalı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Sırçalı hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Yozgat » Boğazlıyan » Sırçalı beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sırçalı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sırçalı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.3258, Boylam: 35.1421

Boğazlıyan ilçesi belde ve köyleri

Abdilli , Aşağıhasınlı , Aşağısarıkaya , Bahariye , Başhoroz , Belören , Çakmak, Çalapverdi, Dereçepni , Devecipınar, Eğlence , Esentepe , Gövdecili , Güveçli , Karakuyu , Müftükışla , Oğulcuk , Ovakent, Ömerli , Özler, Poyrazlı , Sırçalı, Uzunlu, Yamaçlı, Yapalak , Yaraş , Yazıçepni , Yazıkışla , Yazıkışla , Yenipazar, Yeşilhisar , Yoğunhisar

Sırçalı uydu görüntüsü

Sırçalı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sırçalı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sırçalı uydudan görüntüsü

Sırçalı konumu

Sırçalı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sırçalı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.