Bodrum harita ve uydu görüntüleri

Bodrum, doğu ve batı limanlarının birleşmesinden meydana gelen yarımada üzerinde yükselen kalesi ve iki limanın kıyılarına dizilmiş bembeyaz evleri, gümbetleri ve denize inen daracık sokakları şöhreti dünyaya yayılmış yatları, tersaneleri ile ünlü bir yöredir.Homeros'un 'Ebedi mavilikler ülkesi' dediği ve bir diğer Bodrumlu Cevat Şakir'in de 'başka yerde olup nur içinde yatılacağına burada nur içinde yaşanır' demesi boşuna değildir. daha fazla bilgi

Bodrum harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Muğla » Bodrum haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bodrum haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bodrum haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.0425, Boylam: 27.4351

Bodrum ilçesi belde ve köyleri

Akyarlar , Bahçeyakası , Bitez, Çamlık , Çömlekçi , Dağbelen , Dereköy , Gökpınar , Göltürkbükü, Gümüşlük, Gündoğan, Gürece , Güvercinlik , İslamhaneleri , Kemer , Konacık, Kumköy , Maziköy , Mumcular, Ortakent Yahşi, Peksimet , Pınarlıbelen , Sazköy , Turgutreis, Yakaköy , Yalı, Yalıkavak, Yeniköy

Bodrum uydu görüntüsü

Bodrum ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bodrum haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bodrum uydudan görüntüsü

Bodrum konumu

Bodrum konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bodrum) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ZAFER: SLMM TÜRKİYEMİN GÜZEL İNSANLARI!!! HEPİNİZİ VATANIMIZIN CENNET MEKANLARINDAN BİRİ OLAN BODRUM BEKLİYORUM.BODRUMA GELDİGİNİZDE MUTLAKA SAFARİ TURUNA CIKMANIZI ÖNERİRİM VE BU TURUN UGRAK YERLERİNDEN BİRİ OLAN O SABAHIN İLK ISIKLARININ ÜZERİMİZE DOGDUGU, KUŞ CIVILTILARININ İÇİMİZE HUZUR VERDİGİ AYRICA TÜRKİYENİN İLK KAPLUMBAGA GÖLÜNÜN BULUNDUGU SAZKÖY''ÜMÜZE SİZİ DE BEKLİYORUM. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
ceren: bodrum çok güzel helede yazın bende büyünce grubumla bodruma taşınmak istiyorum ama şehir olan oraya taşınıcam ama halikarnasa gitmeden de olmaz ya bodrum çok güzel hem de çok - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
kübra: ayrıca Bodrum çooooooooook güzel bir yer - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
kübra: bu harita buraya kaç sene önce koyuldu buraya acaba Bodruma 6 kere gittim ama bu haritada bazı şeyleri eksik ve yerinde değil - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
abc: bodrum çok güzel bir yer ama amerikalılar da olmasa daha güzel olcak (amerikalılar=kurdish peoples) - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
aysenur: slm ben aysenur ben daha önce bodruma gitmiştim inşallah bu senede giderim bodrum çok güzel bir trustik yer akyarlar gümüşlük ortakent kemer çok ama çok güzel bir yer - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
kamillllllllllllllll: ben muğla milas kalem köyünden kamil korkmaz dünyanın en iyi memleketi benim memleketim kalem köyü - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.