Bolu harita ve uydu görüntüleri

Bolu orman, göl, kaplıca, dağ ve denizlerin kucaklaştığı, tabii güzellikleri ile ünlü, Türkiye'nin Batı Karadeniz bölgesinde yer alan bir il. Sakarya, Bilecik, Eskişehir, Ankara ve Çankırı illeri ile çevrili olup 45°15' ve 41°05' kuzey enlemleri ile 39°29' ve 32°37' doğu boylamları arasında yer alır. Trafik kod numarası 14'tür. daha fazla bilgi

Bolu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bolu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bolu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bolu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7410, Boylam: 31.6104

Statik haritalar

Bolu ilçe haritaları

Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa

Bolu uydu görüntüsü

Bolu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bolu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bolu uydudan görüntüsü

Bolu konumu

Bolu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bolu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

bolu beyi: şuan diyarbakırda askerdeyim boluluyum ve memleketimi çok özledim bolu gibi memleket yok tüm bolulular kıymetini bilin diyarbakırdan sevgiler safak 250 - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
1453yorum: bolu son derece soğuk ve pahalı bi şehir...İmkanlar cık kısıtlı 1 tane necburiyet caddesi var başkada bi şey yok.. kafa dinlemek için ii amma yaşanacak yer değil... o beğenen arkadaşları istanbula bekliyrm bi gezsinlerde tarih ve medeniyet görsünler - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
boracasli: ben de boluluyum. doğasından havasına her tarafından iyidir. ülkemizin glasgow'u olmaya hak kazanıyor. - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
mcmv42: 9 aydır burda yaşıyorum gerçekten her mevsimi ayrı güzel bi şehir. İnsanı oldukça medeni, her köşesi başka güzellikle dolu orman ve göllerle çevrili cennetten inmiş bir parça gibi bolu.Bir de Düzce ayrılmasaydı boludan tertemiz sahilleri de olan bir doğa harikası olacaktı. Arabaların arkasında da yazdığı gibi Boluyu seviyorum - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
hasan_bolulu: su anda askerdeyım herkese selamlar boluyu cok ozledım memleketim benim - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
ısoo: adım ismail boluya askerliğe gidiom övdüğünüz kadar iyimi gerçekten pazar günleri vakit geçireceğim yer var dimi epey - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: bolu bir cennetten bir köşedir. - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
UNUTULMAZIN: SLM HILMI KAPLAN SENI SEVIYORUM HERSEYIMSIN CAN CAYDURTTA OTURAN YOKMU HILMIYI BULSUNLAR BANA LUTFEN BANA YADA HABER ALAN BURAYA YAZSIN LUTFEN HILMI KAPLAN SENI SEVIYORUM - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
UNUTULMAZIM: SLM SESIMI DUYAN YOKMU HILMI KAPLANA SEVGILERRRRRRRRRRRRR UNUTULMAZIM - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
UNUTULMAZIM: SLM BOLU CAYDURTTA OTURAN KARSLI HILMI KAPLANA SONSUZ SEVGILER SENI UNUTMAK MUMKUNMU CANIMDASIN CAAAN - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
yakup_rize_53: boluyla övünenler geldilermi hiç rizeye görsünler cam agaçlarını cicek yaylalarını kaçkar dagının zirvesındekı gölleri gelsinlerde suyunu bı tatsınlar içince içini buz eden suyu. fırtına vadisinin görsünler suyun akışını dınlesınler . denizle ormanın birleştişigi yerde huzurn nekadr yakın oldugunu göreceksınız gelin degörün güzelligiiii herkese selm - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
duygu yılmaz: ne kadar yanlış isimlendirdikleri bölgeler olsada güzül bi gezinti.teşekküler - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
x: var mı dünyada Bolu''dan daha güzel bi yer ??? - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ŞERAFETTİN ÖZDEMİR: benim güzel şehrim sana dair ne söylesem azdır ,seni anlatmak yetmez yaşamak lazım ,sevgilerle merkeşler köyünden - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
emin reis 14: tüm bolulularada selamlarımı soluyorum bolu cok guzel bı yer - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
sevdalinka: ahhh ahhh.şimdi boluda olmak vardıı.....kaç şehir gördüm ama senin gibisini görmedim .....her gittiigimde ordan geri iskenderuna dönmek öyle zor geliyorkii..orda yaşayan herkese sesleniyorum bolunun kıymetini bilin....birgün bende ordaa yaşayacgım bekle beni güzel bolum:)))) - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
aşığım sana: ist gördüm izmiri gördüm ankarayı ğördüm tokatı gördüm kırşehiri gördüm adanayı gördüm iskenderunu gördüm samsunu gördüm AH BENİM BOLUM VARMI SENDEN GÜZELİ - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
osi: ben boluluyum annemler kırklarelili 2yerede gittim türkiyenin diyer bazı yerlerini dolaştım ama en güzeli bolu ve orda olan dedem ve babaanneme selamlarımı gönderiyorum ve bütün mengen halkına - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
hasretinileben@hotma: Boluya sadece 4 günlük bi okul gezisi ile gittim o 4 gün yarım saat gibi geçti elimde olsaydı bi ömür orda kalırdım... (Hatay Anadolu Teknik Lisesi Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi) Bolu Çok güzel bir şehir sözüm size Boluda yaşıyanlara "ŞEHRİNİZİM DEĞERİNİ BİLİN !!! ORMANLARIN YOK OLMASINI ENGELLEYİN" - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
krall_14: yasanacak en guzel memleketlerden bırıdır 4 tarafı ormanla cewrılıdır sehır ıcınde ınsan kendını bı tencerenın ıcındeymıs gıbı hısseder yesılın her tonunu gorup onunla yasayabılmektır BOLULU olmak bızz yasıyooz cunku bız goca bolluluyuzz - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.