Borçka harita ve uydu görüntüleri

Artvin iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.174 kilometrekare, nüfusu 23.072 dir. Yüzeyi genel olarak ormanlarla kaplı yüksek... daha fazla bilgi

Borçka harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Artvin » Borçka haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Borçka haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Borçka haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.3637, Boylam: 41.6791

Borçka ilçesi belde ve köyleri

Adagül , Alaca , Ambarlı , Aralık , Arkaköy , Atanoğlu , Avcılar , Balcı , Camili , Civan , Çavuşlu , Çaylıköy , Çifteköprü , Demirciler , Düzenli , Düzköy , Efeler , Fındıklı , Güneşli , Güreşen , Güzelyurt , İbrikli , Kale , Karşıköy , Kayadibi , Kayalar , Kaynarca , Maralköy , Muratlı , Örücüler , Sülüklü , Şerefiye , Taraklı , Uğurköy , Yeşilköy , Zorlu

Borçka uydu görüntüsü

Borçka ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Borçka haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Borçka uydudan görüntüsü

Borçka konumu

Borçka konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Borçka) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.