Karanlıkdere (Bor) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Karanlıkdere harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Karanlıkdere, Türkiye topraklarında Niğde ilinin Bor ilçesine bağlı bir beldedir. Karanlıkdere yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Karanlıkdere hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Niğde » Bor » Karanlıkdere beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karanlıkdere haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karanlıkdere haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.0059, Boylam: 34.4374

Bor ilçesi belde ve köyleri

Badak , Bahçeli, Balcı , Bayat , Bereket , Çukurkuyu, Emen , Gökbez , Halaç , Havuzlu , Karacaören , Karamahmutlu , Karanlıkdere, Kavuklu , Kayı , Kaynarca , Kemerhisar, Kılavuz , Kızılca , Kızılkapı , Kürkçü , Obruk , Okçu , Postallı , Seslikaya , Tepeköy

Karanlıkdere uydu görüntüsü

Karanlıkdere ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karanlıkdere haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karanlıkdere uydudan görüntüsü

Karanlıkdere konumu

Karanlıkdere konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karanlıkdere) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.