Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi (Anadolu Lisesi
Adres: GENÇLİK CD. NO:24/3 Telefon: 2323431090 Faks: 2323431091 email: skal@suphikoyuncuogluanadolulisesi.k12.tr) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Bornova » Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.4186, Boylam: 27.1296

Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi uydu görüntüsü

Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi uydudan görüntüsü

Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi konumu

Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

asdafasfa: harita yanlış izmir yazıyor ama harita kırşehirde bir yeri gösteriyor. - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.