Bozüyük harita ve uydu görüntüleri

Bozüyük, Bilecik ilinin ilçesi. daha fazla bilgi

Bozüyük harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bilecik » Bozüyük haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bozüyük haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bozüyük haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9071, Boylam: 30.0385

Bozüyük ilçesi belde ve köyleri

Akçapınar , Akpınar , Aksutekke , Alibeydüzü , Aşağıarmutlu , Bozalan , Camiliyayla , Cihangazi , Çamyayla , Çaydere , Çokçapınar , Darıdere , Delielmacık , Dodurga , Dombayçayırı , Düzağaç , Düzdağ , Ece , Erikli , Gökçeli , Göynücek , Günyarık , Hamidiye , Kandilli , Kapanalan , Karaağaç , Karabayır , Karaçayır , Ketenlik , Kızılcapınar , Kızıltepe , Kovalıca , Kozpınar , Kuyupınar , Metristepe , Muratdere , Ormangüzle , Osmaniye , Poyra , Revnak , Saraycık , Yeniçepni , Yenidodurga , Yeniüreğil , Yeşilçukurca , Yürükçepni

Bozüyük uydu görüntüsü

Bozüyük ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bozüyük haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bozüyük uydudan görüntüsü

Bozüyük konumu

Bozüyük konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bozüyük) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

FENER: BOZÜYÜK KURULUŞUN VE KURTULUŞUN BEŞİĞİDİR.SERAMİK MADENLERİ OLARAK ZENGİN BİR YERDİR.İNÖNÜ,METRİSTEPE VE İNTİKAMTEPE ŞEHİTLİKLERİ BURADADIR.KURTULUŞ İÇİN ÇOK BÜYÜK VE KANLI ÇARPIŞMALARIN YAŞANDIĞI BİR BÖLGEDİR.BOZÜYÜK BİR SANAYİ İLÇESİDİR.DEMİRDÖKÜM-OTOSAN-ECZACIBAŞI GİBİ BÜYÜK FİRMALAR VARDIR.GELİP GEZİLECEK YER OLARAK TÜRBİN MESİRE YERİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİR.DERE VE ŞELALER GEZİLMEYE DEĞER. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
gitarist: ben bozüyüklüüm.Bozüyük normal bir yer gibi güzel yerleri war.özellikle höyük tepesi asıl atatükün askerleriyle savaştığı inönüye doğru ayak bastığı bir yerdir,eskiden yunanlılar burada yaşarlarmış,höyükün içinde bir sürü madenler açtıklarını ve savaş sırasında bütün hazinelerini huraya gömmüşler ve önceden bir kaç kez burada altın bulunduğu söylenir ve daha çok bilgi ama anlatmakla bitmez ben bi gelin görün derim. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.