Çağlayan (Bozkır) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Çağlayan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Çağlayan, Türkiye topraklarında Konya ilinin Bozkır ilçesine bağlı bir beldedir. Çağlayan yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Çağlayan hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Konya » Bozkır » Çağlayan beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çağlayan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çağlayan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.1751, Boylam: 32.1994

Bozkır ilçesi belde ve köyleri

Akçapınar , Armutlu , Arslantaş , Aydınkışla , Ayvalıca , Bağyurdu , Baybağan , Boyalı , Bozdam , Çağlayan, Dereiçi, Dereköy, Elmaağaç , Hacılar , Hacıyunuslar , Hamzalar, Harmanpınar, Hisarlık, Işıklar , Karabayır , Karacaardıç , Karacahisar , Karayahya , Kayacılar , Kayapınar , Kıldere , Kınık , Kızılçakır , Kovanlık , Kozağaç , Kuşça , Küçükhisarlık , Papuççular , Pınarcık , Sarıoğlan, Sazlı , Soğucak , Sorkun, Söğüt, Tarlabaşı , Taşbaşı , Tepearası , Tepelice , Ulupınar , Üçpınar, Yalnızca , Yazdamı , Yelbeyi , Yeniköy , Yolören

Çağlayan uydu görüntüsü

Çağlayan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çağlayan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çağlayan uydudan görüntüsü

Çağlayan konumu

Çağlayan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çağlayan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.