Argıncık (Bozova) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Argıncık harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Argıncık, Türkiye topraklarında Şanlıurfa ilinin Bozova ilçesine bağlı bir köydür. Argıncık yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Şanlıurfa » Bozova » Argıncık köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Argıncık haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Argıncık haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.3426, Boylam: 38.4071

Bozova ilçesi belde ve köyleri

Akmağara , Altınlı , Argıncık , Arıkök , Arpalı , Avlak , Aylan , Bağlıca , Binekli , Boztepe , Budaklı , Buğluca , Bulancak , Büyükhan , Çakmaklı , Deliler , Denizbacı , Dutluca , Dutluk , Eskin , Gerdek , Gökören , Gözenek , Hacıköy , Hacılar , Hisarlar , Irmakboyu , İkizköy , İncirli , Kabacık , Kacarsallıcası , Karaca , Karacaören , Karakaş , Karapınar , Kargılı , Kepirce , Kesmetaş , Kılçık , Kılıçören , Kındıralı , Kıragılı , Kızlar , Killik , Koçhisar , Konuksever , Köseşahin , Küçültülmen , Küpeli , Maşuk , Mülkören , Ortaören , Ortatepe , Örgülü , Özgören , Pirhalil , Sağırlı , Seyitören , Sığırcık , Sızan , Soğukkuyu , Söğütlü , Şeyhler , Taşan , Taşlıdere , Tatarhüyük , Tatburcu , Tozluca , Tunalı , Türkmenören , Uçdirek , Umutlu , Uzunburç , Ürünlü , Yaslıca, Yaylak, Zivanlı

Argıncık uydu görüntüsü

Argıncık ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Argıncık haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Argıncık uydudan görüntüsü

Argıncık konumu

Argıncık konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Argıncık) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.