Çamalak (Boztepe) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Çamalak harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Çamalak, Türkiye topraklarında Kırşehir ilinin Boztepe ilçesine bağlı bir köydür. Çamalak yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kırşehir » Boztepe » Çamalak köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çamalak haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çamalak haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.3745, Boylam: 34.5557

Boztepe ilçesi belde ve köyleri

Büyükkışla , Çamalak , Çevirme , Çiğdeli , Çimeli , Eskidoğanlı , Harmanatlı , Hatunoğlu , Hüseyinli , Karacaören, Külhüyük , Uzunpınar , Üçkuyu , Yenidoğanlı

Çamalak uydu görüntüsü

Çamalak ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çamalak haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çamalak uydudan görüntüsü

Çamalak konumu

Çamalak konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çamalak) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.