Bozyazı harita ve uydu görüntüleri

Bozyazı, Türkiye`nin güney ucunda Torosların eteğine kurulmuş küçük ve tipik bir Akdeniz ilçesidir. Kalabalık şehirlere ve tatil merkezlerine uzak olduğundan kitle turizmi ulaşmamış ve sakinliği bozulmamıştır. daha fazla bilgi

Bozyazı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Mersin » Bozyazı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bozyazı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bozyazı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.1019, Boylam: 32.9751

Bozyazı ilçesi belde ve köyleri

Akcami , Ardıçlıtaş , Bahçekoyağı , Derebaşı , Dereköy , Elmakuzu , Gözce , Gözsüzce , Karaisalı , Kızılca , Kömürlü , Lenger , Narince , Tekedüzü , Tekeli , Tekmen

Bozyazı uydu görüntüsü

Bozyazı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bozyazı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bozyazı uydudan görüntüsü

Bozyazı konumu

Bozyazı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bozyazı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

görkem: bozyazılıyım ama bozyazıdan nefret ediyorum yaşamak istemiyorum bu kadar yaşanmaz bu yerde - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
çemenn in: mersin de üniversitede paramedik bölümünde son sınıfım..memleketimi özlüyorum..canımdan çok sevdigimi bozyazı ya selamlar!!!.. - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
murro: cokguldan tüm bozyazıya selamlar mersindeyim ama vatan başka bir gün ocağa geri döneceğim saygılarımla... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
türkayy: aziz gedik ben türkay özaydın. teı:6152000 dahili 5626 hafta içi ararsan görüselim - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
türkay özaydın: meraba ben türkay ankara özel kuvvetlerde askerim şafak 262 tum bozyazıya selamlar - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
nermın keser: ben Nermın Komur merhaba bende bozyazılıyım bende mersınde yasıyorum TUM BOZYAZILILARA SLM GONDERIYOM- 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
gerillaaaaaaaa: capkin_gerilla@hotmail.com bozyazıyı özlüyorum burda herşey iyi ama bozyazı kadar değil sakın bozyazıdan kurtulalım bi üniv kazanayım da kurtulalım mantığıyla okumayın okuyun ama adam gibi - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
CApkin gerillaaa33: bozyazı copurlu mahallesinden aziz gedik şu an ankara çankayada alay muhafız bölüğünde asker bütün bozyazılalara slm - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ESRA: MERHABA BEN ESRA BEN MERSİNDE HEMŞİRELİK YAPIYORUM AMA BENDE BOZYAZILIYIM.BOZYAZIYI ÇOK SEVİYORUM BEYRELİ MAH. SEVGİLER.. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
marslann: mrb ben konyadan musti arkadsıma ulasmak ıstıyorum nesrin toprak ltfen ulasmak ıstıyorum lutfen marslann@hotmail.com - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
SAĞLIKÇININ OĞLU: ÇOCUKLUĞUMUN GEÇTİĞİ O YERLERİ ÇOK ÖZLEDİM DR EYÜP ERGÜN - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
cömcöm: muz en fazla nerede hanngi ilçede yetişir cevap gelirse sevinirim ticari ağızdan olursa sevinirim - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
nesrin: merhaba ben nesrin tekeli ilk öğretim okulunun öğrenci resimlerini bulmak istyorum çünkü orda kuzenim gamze var ve ben onu canımdan çok seviyorum lütfen bulursanız gamze_zeren@windowslive.com adresine gönderirmisiniz lütfen ben gamzeyi çok seviyorum nasıl açılıyo bulursanız bu msn adresine gönderin lütfen.gamze_zeren@windowslive.com - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
Gökhan Emre: Bozyazı denizi, kumsalı, tertemiz doğasıyla bilinir. canayakın insanları misafirperver ve dostcanlısıdır. Türkiye muz ticaretinin kaynağı bozyazıdır. - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
ali: bozyazıyı çok seviyorum - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.