Adıvar (Bulanık) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Adıvar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Adıvar, Türkiye topraklarında Muş ilinin Bulanık ilçesine bağlı bir köydür. Adıvar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Muş » Bulanık » Adıvar köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Adıvar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Adıvar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.2183, Boylam: 42.1786

Bulanık ilçesi belde ve köyleri

Adıvar , Akçaarmut , Akçakaynak , Altınoluk , Arakonak , Aşağıbüklü , Balotu , Bostancılar , Büngüldek , Cankurtaran , Çataklı , Çaygeldi , Değirmensuyu , Demirkapı , Doğantepe , Dokuzpınar , Elmakaya, Erentepe, Ericek , Esenlik , Eskiyol , Gölyanı , Göztepe , Gülçimen , Gümüşpınar , Günbatmaz , Gündüzü , Günyurdu , Hanköyü , Hoşgeldi , Karaağıl, Karaburun , Karacaören , Kırkgöze , Kotanlı , Koyunağılı , Köprüyolu , Kurganlı , Meşiçi , Molladavut , Mollakent, Oğlakkaya , Okçular , Olurdere , Örenkent , Rüstemgedik, Samanyolu , Sarıpınar, Seçme , Sıradere , Söğütlü , Sultanlı , Şatırlar , Şehittahir , Şehitveren , Toklular , Uçtepe , Uzgörür, Yazbaşı , Yemişen, Yokuşbaşı , Yoncalı

Adıvar uydu görüntüsü

Adıvar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Adıvar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Adıvar uydudan görüntüsü

Adıvar konumu

Adıvar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Adıvar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.