Bulancak harita ve uydu görüntüleri

Giresun iline bağlı bir ilçe. İlçenin yüzölçümü 808 kilometrekare, nüfusu 56.773 tür. Giresun'un batısında bulunan ilçenin yüzeyi genel olarak ormanlarla kaplı dik meyilli sırtlarla, güney-kuzey yönünde uzanan vadilerden ibarettir. Halkı başlıca... daha fazla bilgi

Bulancak harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Giresun » Bulancak haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bulancak haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bulancak haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9362, Boylam: 38.2323

Bulancak ilçesi belde ve köyleri

Ahırlı , Ahmetli , Alibey , Ardahan , Arifli , Ataköy , Aydındere , Bahçeli , Bayındır , Bostanlı , Burunucu , Büyükada , Cindi , Damudere , Demircili , Derecikalanı , Döngeri , Duttepe , Elmalı , Erdoğan , Eriklik , Esenköy , Ezeltepe , Gültepe , Gündoğdu , Güneyköy , Güzelyurt , Hacet , Hisarkaya , İcilli , İnece , Karaağaç , Karacaresul , Kayabaşı , Kayadibi , Kayhan , Kışla , Kovanlık, Kuşluhan , Kuzköy , Küçükada , Küçükdere , Küçüklü , MUratlı , Odadüzü , Pazarsuyu , Samugüney , Sofulu , Süme , Şeyhmusa , Talipli , Tandır , Tekmezar , Tekören , Tepecik , Tokmaden , Torçan , Yalıköy , Yaslıbahçe , Yeniköy , Yeşilhisar , Yeşilköy , Yeşiltepe , Yıldız , Yunuslu

Bulancak uydu görüntüsü

Bulancak ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bulancak haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bulancak uydudan görüntüsü

Bulancak konumu

Bulancak konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bulancak) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

asker1927: güzel ama dahanet görmk vardı şimdi ya - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
kazim: 1.j.özl.hrk.brl.komutanlığından.2000yılındatehris.oldum birliğimi tekrar görebilirmiyim. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
cancan28: YUNUSLU KÖYÜNÜ TANITMAK İSTERDİM ANCAK HARİTADA BİLE GÖREMEDİM.

HATTA ÇOK TA İÇERLEDİM NEDEN YOK DİYE

www.bulancakyunuslukoyu.com

- 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.