Burhaniye harita ve uydu görüntüleri

Balıkesir iline bağlı bir ilçe. İlçenin yüzölçümü 623 kilometrekare, nüfusu 31.381 dir. Balıkesir'in güneybatısında bulunan ilçenin yüzeyi, ormanlarla kaplı yamaçlardan ve geniş düzlüklerden ibarettir. Halkı başlıca... daha fazla bilgi

Burhaniye harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Balıkesir » Burhaniye haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Burhaniye haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Burhaniye haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.5058, Boylam: 26.9790

Burhaniye ilçesi belde ve köyleri

Ağacık , Ağacık , Avunduk , Avunduk , Bahadınlı , Bahadınlı , Börezli , Börezli , Çallı , Çallı , Çamtepe , Çamtepe , Çoruk , Çoruk , Damlalı , Damlalı , Dutluca , Dutluca , Hacıbozlar , Hacıbozlar , Hisarköy , Hisarköy , Karadere , Karadere , Kırtık , Kırtık , Kızıklı , Kızıklı , Kurucaoluk , Kurucaoluk , Kuyucak , Kuyucak , Kuyumcu , Kuyumcu , Pelitköy , Pelitköy , Sübeylidere , Sübeylidere , Şahinler , Şahinler , Şarköy , Şarköy , Tahtacı , Tahtacı , Taylıeli , Taylıeli , Yabancılar , Yabancılar , Yaylacık , Yaylacık , Yunuslar , Yunuslar

Burhaniye uydu görüntüsü

Burhaniye ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Burhaniye haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Burhaniye uydudan görüntüsü

Burhaniye konumu

Burhaniye konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Burhaniye) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.