Pelitköy (Burhaniye) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Pelitköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Pelitköy, Türkiye topraklarında Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesine bağlı bir köydür. Pelitköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Balıkesir » Burhaniye » Pelitköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Pelitköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Pelitköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.4432, Boylam: 26.9000

Burhaniye ilçesi belde ve köyleri

Ağacık , Ağacık , Avunduk , Avunduk , Bahadınlı , Bahadınlı , Börezli , Börezli , Çallı , Çallı , Çamtepe , Çamtepe , Çoruk , Çoruk , Damlalı , Damlalı , Dutluca , Dutluca , Hacıbozlar , Hacıbozlar , Hisarköy , Hisarköy , Karadere , Karadere , Kırtık , Kırtık , Kızıklı , Kızıklı , Kurucaoluk , Kurucaoluk , Kuyucak , Kuyucak , Kuyumcu , Kuyumcu , Pelitköy , Pelitköy , Sübeylidere , Sübeylidere , Şahinler , Şahinler , Şarköy , Şarköy , Tahtacı , Tahtacı , Taylıeli , Taylıeli , Yabancılar , Yabancılar , Yaylacık , Yaylacık , Yunuslar , Yunuslar

Pelitköy uydu görüntüsü

Pelitköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Pelitköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Pelitköy uydudan görüntüsü

Pelitköy konumu

Pelitköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Pelitköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.