Bursa harita ve uydu görüntüleri

Bursa Osmanlı Devletinin bir ara başkentliğini yapan, evliyalar diyarı, tarihî abideler şehri, tabiî güzellikleri ve binlerce senedir bilinen şifalı kaplıcaları ile dünyaca isim yapan il. daha fazla bilgi

Bursa (Detaylı Bursaharitasına Bursa Şehir Merkezi haritasından ulaşabilirsiniz.) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bursa haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bursa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bursa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.1967, Boylam: 29.0437

Statik haritalar

Bursa ilçe haritaları

Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Karacabey, Keles, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım

Bursa uydu görüntüsü

Bursa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bursa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bursa uydudan görüntüsü

Bursa konumu

Bursa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bursa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

jack: bursa harika bilip bilmeden konuşmayın derim yeşili türbeleri müzeleri insan bir kere mutlaka gidip görmeli türkiyenin en güzel şehri osmanlının başkenti dir bursa bunu bilin ben yunanistanlıyım 4 kere bursaya gittim 1. sinde çok beğen doyamadım 3 defa da giittim 5. ise yazın tatile gideceğiz yunanistandan bile güzel - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
KARDELEN: bursada yaşamış biri olarak şu türkenın dogusuna laf atan arkadaşa söylüyorum TÜRKİYENİN HER ŞEHRİ KENDİNE ÖZEL GÜZELDİR....KARS,ŞIRNAKDA OLAN ŞEYLERDE BURSADA YOK BİLMEM ANLATABİLDİMMİ!!!!! - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
yeşilbeyaz: Kardeşim Bursadaki insanlar inançlı olunca gerici oluyor siz entel dantel takılınca ilericimi oluyosunuz?Bursanın bir inanç şehri olması bir yerlerinize mi batıyor.yoksa siz ateistmisiniz?Unutmayın.!Türkiyenin dört bir köşesinden Bursaya gelen insanlar bu şehir sayesinde ilim öğreniyor sanayi şehri olması nedeniylede ekmek parası kazanıyor.. - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
016: BURSA ARKADAŞLAR O KADAR BEREKET O KADAR İŞ Bİ OKADAR SICAK Bİ YER BURSA DA YAŞARSANIZ BURSA YI SEVECEKSİNİZ - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
panço: Bursa belediyesi tarih deyip eski yerleri milyarlar dökerek guya onarıyor.amma

gelin görün ki maalesef biz millet olarak korumayı bilmez,bihassa çabuk kırmayı

ve yok etmeyi iyi biliriz.bu onarılan yerleri bir görün yapmak iş değil bunlara

bakmak lazım,bu da belediye işlerine düşer. - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
RAMAZAN OTOGAZ : ARKADAŞLAR BURSA SULARIYLA MEŞHUR AMA MALESEF ÇEŞMELERİMİZDEN AKAN SU SU DEYİLDE SANKİ KUYU VEYA BARAJ SUYU YAZIK BURSANIN ULUDAĞIN ETEKLERİNDEN GELEN O KADAR SUYU VAR BİZLERE KUYU VEYA BARAJ SUYU İÇİRİYORLAR YAZIK - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
bursalı 616: bursa hakkında bilip bilmeden yorum yapan arkadaşlar sanırım arkadaşlarından duymuştur. Bursa her şeyiyle bambaşka bir şehirdir. Bursalıyım diye söylemiyorum ama bursayı sadece bilen bilir. Bilmeyene ha bursa ha kars ha şırnak gibi gelir. Gezmeden Görmeden Yaşamadan asla hiçbir şey için ön yargılı davranmayın derim ben. ismini söylemediğim yorum yapan arkadaşlar acaba türkiye sınırlarında bursa gibi bir başka şehir gördülermi acaba? (dikkat edin bursa gibi diyorum BURSA demiyorum) - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
suat ateş: bursanın her bir köşesi güzeldir yaşancak yer varsada orası bursa gelişmiş bir bursa gelişmeye devam etmekte - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
eskden beri: bursa türkiyede gördüğüm illerin en güzeli - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
hayo: bursayı gerici olarak niteleyen sarı ve kedi rumuzlu kişiler şunu biliyorlar mı acaba. Bursayı bursa yapan değerlerin hemen hemen hepsinin o (sözüm ona) gerici diyerek nitelendirdiği kişilerin bıraktıkları eserler olduğunu. lütfen etrafınıza bakınız kültür denilen olgu aktarıldığı müddetçe bir anlam kalır. red ederseniz kültürsüz kalırsınız. lütfen gözünüzü açın ve görün. - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
BURSALI : BURSA HAKKINDA YORUM YAPAN BİLİP BİLMEDEN KÖTÜLEYENLER HANGİ MEMLEKETTEN ACABA HANGİ MEMLEKETİN DAGI DENİZİ SOSYAL ÇEVRESİ KÜLTÜREL ÇEVRESİ BURSA KADAR GELİŞMİŞ ACABA SORARIM BU İŞİN ERBABLARINA BU GERİCİ KİŞİLER YATIP KALKSINLAR İSTANBUL ZENGİNLERİNE YOKSA BURSA YI AVRUPA ŞEHRİ OLARAK GÖRÜRSÜNÜZ BURSA YILLLARDIR İSTANBULUN GÖLGESİNDE KALDI NEDEN BURSA GİBİ SANAYİ VE KÜLTÜR ŞEHRİNİN BİR HAVA LİMANI YOK OTURUN İLK ÖNCE BU SİYASİ VE EKONOMİ SORUNUNU ÇÖZÜN SONRA BİZİM ŞEHRİMİZİN KÖTÜ YANI VARSA ONU KONUŞUN KİM GELMİŞDE BURADA TERBİYESİZLİK GÖRMÜŞ ANADOLU BU DÖNEMDE SADECE BURSA DA YAŞANIYOR BUNU HİÇ UNUTMAYIN - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
saba: giderek çarpıklaşıyor ama güzel vakit geçirebilecek bir şehir - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
nasa: çarpık kentleşme çok yinede güzel bir şehir - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
kedi: Geriçiliği kökünde olan bir yer ilkel bir kasaba... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ahmet: iznik in müşküle köyü çok ünlü - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
esra: slm bursayı hiç görmedim ama güzel diolar oraya gitmeyi düşünüyoruz iş nedeniyle eminim bu anlatılanlar doğrudur pişman olmayacam inş. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
bursalı: bursa gercekten yasancak bir sehir herkese orda yasamayı tavsiye ederim ama keske herkes dogdugu yerde yasasa bence daha iyii - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
kedi: Tarih 19/7/2008 Türkiye Hollanda Voleybol maçı Bursa daki seyirciler Türkiyeyi deslekliyor ama nasıl mevlütlerde hep birlikte sölenen dualar tekrar tekrar söylüyorlar kendilerini camide mi sandılar neyin nerede yapılacagını bilmek te lazım Bu örnek laikliğin de bir örnegi Cami ile spor salonunu karıştırmak..Aynı zamanda günaha da girdiler.Ben bursa yı biraz medeniyiyetleşti zannediyordum ama, eski tas eski hamam .. - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
maldini: çok güzel bir şehir çok sevdim bu uydu görüntülerini sanki kendimi orda hissettim - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
sarı: Bursa en başta geriçileri ile ünlüdür , yeni yeni medeniyeti ögreniyorlar gibi geliyor.Yanılmayız her halde. - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.