Dörtyol harita ve uydu görüntüleri

Dörtyol Hatay iline bağlı ilçe. İskenderun Körfezi ile Nur Dağları arasında kurulmuştur. Dörtyol narenciye üretimi, plajları ve Botaş Boru Hattı Tesisleri ile tanınır. daha fazla bilgi

Dörtyol harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Hatay » Dörtyol haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Dörtyol haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Dörtyol haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.8428, Boylam: 36.2244

Dörtyol ilçesi belde ve köyleri

Altınçağ, Çağlalık , Çatköy , Kapılı , Karakese, Konaklı , Kozludere , Kuzuculu, Payas, Sincan , Yeniyurt, Yeşilköy

Dörtyol uydu görüntüsü

Dörtyol ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Dörtyol haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Dörtyol uydudan görüntüsü

Dörtyol konumu

Dörtyol konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Dörtyol) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

gökhan: www.dortyolnet.com dörtyolun sesi buradan yükseliyor - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Elifatih: www.dortyolforum.com

Dörtyol
Burada Toplanıyor Artık..... - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
KARAYILAN: DÖRTYOLLU VELİLERİN IŞIK DERSHANESİ KAMARA OLAYINI ARAŞTIRMASI LAZIM DÖRTYOLLU HEMŞERİLERİM - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.