Düzce harita ve uydu görüntüleri

Düzce'nin tarihi 14. yüzyıl'dan daha gerisine dayanmamaktadır. Ancak Düzce’nin 8 km kuzeyinde yeralan Konuralp kasabasının tarihi MÖ 3. yy' a kadar dayanmaktadır. Konuralp'in mevcut arkeolojik eserlerden saptandığı kadarıyla zengin bir tarihi vardır. Konuralp M.Ö. 74 yılına kadar Bilecik, Bolu, Kocaeli ve Sakarya şehirlerini kaplayan bir alanda hakimiyet süren BITHYNIA Devleti'nin önemli şehirlerinden birisiydi ve adıda 'Prusias Pros Hypios (Melen Kenarındaki Prusias)'dı. M.Ö. yılında, kı daha fazla bilgi

Düzce harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Adana » Düzce haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Düzce haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Düzce haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8460, Boylam: 31.1627

Düzce ilçesi belde ve köyleri

Düzce uydu görüntüsü

Düzce ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Düzce haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Düzce uydudan görüntüsü

Düzce konumu

Düzce konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Düzce) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

fat: duzce gorulesı bı yer doga harıkası kucuk ama sıcak bıyer umarum tayınım oraya cıkar denız ırmak selale gol ova dağ hepsı burda var mı boyle yer - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ismail aksu: düzce anlatılmaz yaşanır yıllardır istanbuldayım ama düzceden vazgeçmem kurban olayım taşına topragına.. - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
akan_8181: düzcedemi deniz yok :d:D akçakoca ilçesi merkezden yarım saatlik yol o yol bitmesin diyorum anlatılmaz yaşanır :D düzcemde bütün güzellikler var azar azar olsada kafa yerdir ya gezmneyi bilersen ... - 4 yıl, 0 ay önce yazıldı.
düzcelimelih: ya düzce gibisi mi var? süper bi yer hele tütün kolanyası yok mu - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
berat: ah ulan ah varmı memleket gibisi çok özledim - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
akçakocabey: ilimiz haritası üzerinde 200 hanelik tepeköyün adını yazmayan yetkılıler sizler haritadan silmiş olabilirsiniz ançak biz orda yaşamaya devam ediyoruz...... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Nesli: Herkese selamlar; geçen bayram Düzcedeydik.Harika bir doğa turu yaptık, trekking parkurları ve şelaleleri harika..Koca Yaylada bulutların üzerinde (rakım 1600 m.) barbekü yaptık.Bize Düzceyi gezdiren GNR Turizm personeline çok teşekkürler.Düzceyi tüm doğa severlere öneririm. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
murat: merhaba gerçekten harika yer yeşiliyille dağlarıyla tam bir destanlı yer ığdırdan geldim buraya gitmeyede niyetim yok ama kızlarıda ban başka güzeldir arkadaşlık kurmak isterim msnen sevgi_kanal@hotmail.com teşekürler - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
gamze: düzce dağıyla taşıyla harika deniz olmasa bile kışın o dağların görünüşü yetiyor insana - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
FERDI_57: DÜZCE BENIM IKINCI MEMLEKETIMDIR. COK SEVDIGIM HALAM; ENISTEM; VE KUZENLERIM KALIR ORDA.... MEMLEKETE GELINCE HEP UGRARIRIZ...... KAYNA$LININ KÖYÜNDE ÖGRETMENLIK YAPAR BENIM ZIHNI ENISTEM.... - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
emre: düzce türkiyenin göz bebegidir özelikle akcakoca ilcesifındıgı ve tütünüyle meşurdur sahillide cok güzelbekle beni geliyorum mehtap 25 yeşillik ve deniz diyarı.88\1 tertip - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
CELİL: SLM BEN CELİL 1990 DUZCE DOGUMLUYUM DUZCE EN COK YESILLIGI ILE TANILIR VE YESIL DUZCE DENIR AMA FINDIK TUTUN KOLANYASI VB SEYLERDE MESHURDUR DUZCEMIN. DUZCE''NIN SAMANDERE GUZELDERE SELALELERI ODAYERI TOBUK YAYLALARI KARDUZ TEPESI VE SEVCEN İNSANLARI VARDIR.DUZCE 1999 DEPREMINDEN SONRA BELEDIYE BASAKANIMIZ MEHMET KELES DEPREMDEN SONRA SIMDI DAHADA GUZELLESTI VE BU SEZON DUZCE SPORUMUZ 3.LİGE DE CIKTI DUZCE UFAK AMA BIR OKADARDA SAKIN BIR MEMLEKET DUZCEYE GELENLERIN DUZCENIN YESIL ORTAMINDAN MEMNUN KALACAKLARINA EMININ SAYGILAR - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
serseri: düzce tam bir cennet doğa harikası içinde bütün güzellikleri saklıyan adeta küçük istanbul - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.