Düziçi harita ve uydu görüntüleri

1990 sayımına göre toplam nüfusu 67.155 olup, 31.813'ü ilçe merkezinde, 35.342’si köylerde yaşamaktadır. Merkez bucağa bağlı 24 köyü vardır. Yüzölçümü 511 km2 olup, nüfus yoğunluğu 131’dir.İlin kuzeydoğudusunda yer alır. İlçe toprakları Ceyhan ırmağının suladığı verimli ovadan meydana gelir. Haruniye ovasından doğan Sabun Suyu Ceyhan’a karışır. İlçenin doğusunda Amanos Dağları yer alır.Ekonomisi tarıma dayalıdır. Başlıca tarım ürünleri yerfıstığı ve pamuktur. Ayrıca buğ daha fazla bilgi

Düziçi harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Osmaniye » Düziçi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Düziçi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Düziçi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.2577, Boylam: 36.4695

Düziçi ilçesi belde ve köyleri

Akçakoyunlu , Alibozlu , Atalan, Bayındırlı , Bostanlar , Böcekli, Çamiçi , Çatak , Çerçioğlu , Çitli , Elbeyli , Ellek, Farsak , Gökçayır , Gümüş , Güzelyurt , Karagedik , Karagüz , Oluklu , Pirsultanlı , Selverler , Yarbaşı, Yazlamazlı , Yenifarsak , Yeşilyurt

Düziçi uydu görüntüsü

Düziçi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Düziçi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Düziçi uydudan görüntüsü

Düziçi konumu

Düziçi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Düziçi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

amedli: düz içinde kalabileceğimiz bir yer var mı? ve geldiğimizde oturabileceğimiz güzel bir yer önerebilir misiniz? - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
OSMAN: OSMAN BAL İLÇEMİZİN DOĞAL GÜZELLİKLERİ GÖRÜLMEYE DEĞER.SAĞLIK BAKIMINDAN FAYDALI DOĞAL HARUNİYE KAPLICALARI,TARİHİ HARUN REŞİT KALESİ,YAYLALIKLARI,BARAJLARI,YEMEKLERİ GÖRÜLMEYE DEĞER.. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.