Darende harita ve uydu görüntüleri

Malatya iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.984 kilometrekare, nüfusu 35.145 dir. ilçe yüzeyi, genel olarak vadilerden ve genişçe bir ovadan ibarettir. Güneyi ve batısı dağlarla çevrilidir. ilçe merkezi... daha fazla bilgi

Darende harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Malatya » Darende haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Darende haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Darende haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.5472, Boylam: 37.5110

Darende ilçesi belde ve köyleri

Ağılbaşı, Aşağıulupınar, Ayvalı, Balaban, Ilıca, Yenice

Darende uydu görüntüsü

Darende ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Darende haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Darende uydudan görüntüsü

Darende konumu

Darende konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Darende) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

chngr/58: Ben Gürün'lüyüm. Darende lisesini 1978'de bitirdim.11 yıl beş gün de Adliye de memur olarak çalıştım.Darende'yi ikinci memleketim olarak biliyorum ve çok seviyorum.Gürün ve Darende kardeş ilçelerdir ve Darendelileri de çok seviyorum.Beni tanıyan,seven herkese çok selam ve saygılarımı iletiyorum. - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ozay_yildiran@hotmai: dört dağın arasında kalmış ortasından yol geçen biyer. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.