Altınoluk (Dargeçit) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Altınoluk harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Altınoluk, Türkiye topraklarında Mardin ilinin Dargeçit ilçesine bağlı bir köydür. Altınoluk yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Mardin » Dargeçit » Altınoluk köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Altınoluk haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Altınoluk haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.6602, Boylam: 41.7246

Dargeçit ilçesi belde ve köyleri

Akçaköy , Akyol , Alayurt , Altınoluk , Altınoluk , Altıyol , Bağözü , Batur , Baysun , Beğendi , Belen , Bostanlı , Çatalan , Çatalçam , Çavuşlu , Çelikköy , Çukurdere , Değerli , Gürgen , Gürışık , Ilısu , Karabayır , Kartalkaya , Kılavuz, Kısmetli , Korucu , Kumdere , Kuşluca , Ormaniçi , Suçatı , Sümer, Tanyeri , Tavşanlı , Temelli , Ulaş , Yanılmaz , Yoncalı

Altınoluk uydu görüntüsü

Altınoluk ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Altınoluk haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Altınoluk uydudan görüntüsü

Altınoluk konumu

Altınoluk konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Altınoluk) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.