Datça harita ve uydu görüntüleri

Datça, Muğla iline bağlı Türkiye'nin güneybatısındaki ilçe.TarihiDatça yarımadasındaki buluntuların M.Ö. daha fazla bilgi

Datça harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Muğla » Datça haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Datça haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Datça haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.7271, Boylam: 27.6871

Datça ilçesi belde ve köyleri

Cumalı , Emecik , Hızırşah , Karaköy , Kızlan , Mesudiye , Sındı , Yakaköy , Yazıköy

Datça uydu görüntüsü

Datça ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Datça haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Datça uydudan görüntüsü

Datça konumu

Datça konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Datça) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

mustycrash: ben belen denım orda arazım var ev yapımına basladık 10yıl önce ama araya kayıplar girince ara verdık bu yaz gelıcem yenıden :) - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
mustycrash: seviyorum datçayı... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.