Dazkırı harita ve uydu görüntüleri

Afyonkarahisar iline bağlı bir ilçe. Nüfusu 27.182 dir. İlçe yüzeyi Acıgöl ile Maymun dağı arasındaki düzlük alanlardan meydana gelmiştir. İlçenin küçük küçük akarsuları Acıgöl'e dökülür. Doğal... daha fazla bilgi

Dazkırı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Afyonkarahisar » Dazkırı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Dazkırı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Dazkırı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.9199, Boylam: 29.8601

Dazkırı ilçesi belde ve köyleri

Akarca , Arıköy , Aşağıyenice , Bozan , Çiftlikköy , Darıcılar , Hasandede , Hisaralan , İdrisköy , Karaağaçkuyusu , Kızılören , Ortulu , Sarıkavak , Yaylaköy , Yukarıyenice , Yüreğil

Dazkırı uydu görüntüsü

Dazkırı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Dazkırı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Dazkırı uydudan görüntüsü

Dazkırı konumu

Dazkırı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Dazkırı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.