Demetevler harita ve uydu görüntüleri

Demetevler, Ankara`nın Yenimahalle ilçesine bağlı büyük semttir. Türkiye`nin en büyük gecekondu semti olarak da tanımlanmıştır. Şu anda 100.000`in üzerinde nufüsuyla bir şehir gibidir. daha fazla bilgi

Demetevler harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Demetevler haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Demetevler haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Demetevler haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9652, Boylam: 32.7946

Demetevler uydu görüntüsü

Demetevler ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Demetevler haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Demetevler uydudan görüntüsü

Demetevler konumu

Demetevler konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Demetevler) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

rummuz: 15 sendir demetteyim eskiden iyidi şimdi kimin eli kimin cebinde belli değil dikkat edin yoldaki gençlere tek gezerkene sakin dönüp bakmaz bile yüzüne ama 2/3ü bi araya gelince sanırsın demeti onlar var etti varmı yan bakan eskiden alkol modaydı şimdi sarmalar moda para yetmeyince bali uçus bedava nasılsa - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
b@tukop4t: bırakın demeti ya bende demette oturuyorum etlikten geldik okulum yakın diye rezil rüsva bir yer.. hareketli bir yer isterseniz (hergün en aşşağı 3 polis ekibinin bir araba peşinde olduğu, ayda bir bir polisin evinizi terörist için aradığı, 3 haftada bir çatınıza çıkıp intihar etmeye çalışanı sakinleştirmeye çalışıldığı, HER GÜN okuldan eve dönerken yanında okuldan artırdığın ve ertesi hafta için hayallerini kurduğun bilgisayar oyununu en yakın şafak bilgisayardan :D almak için biriktirip can attığın o son 2 tl nizi her gün başka bir serseriye sigara yada esrar yada eroin parası olarak werdiğinizi ve bu verilen paranın kan morluk yada ağrı olarak size dönmesini istediğiniz bir yer )demetevler sizin için ideal :) - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
DEMETLİ SERSERİ: DEMET gibisi varmıla doğduğumdan beri demetde oturuyorum çok memnunum - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
meleğimm: ist.kağıthaneyi görmeden kararvermeyın ıstanbulu hıc bırseye deıgsmem tavsıye ederım gelın gorun!!!!!! - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
SeNCeS: Ben demetevler 2. cadde''de oturuyorum Neredeyse ankaranın her tarafını gezdim ama demet gibisini bulamadım ve demet evlerden çok memnunum hiç bir şeye değişmem - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
sanane: var ya bi deprem olsa en çabuk çökeeck yer demetevlerdir.. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
bok demet: iğrençdir.Dışardan gelenler size amela gözüyle bakar,ıyyy demetevlerde oturuyo.çok iğrenç,çinçin gibi,çingeneler.Az mı çekiyo ordai insanlar.örneğin bizim tanıdığımızın komşusu bilkent üniv.okuyo.Arkadaşlarıda haliyle çok zengin,son moda arabalar.demete gelmişleriarabanın içine bakıyo herkes,salyaları akıyo.araba için değil içindeki kızlar için.serseri it,çakal çoktur.ama tümü deil.özellikle 1.,2.,3,. caddeler,karşıyaka civarlrı.gerisi iidir.yüzde sekseni dincidir.dindar deil dinci.millete laf ederler,kızlara laf ederler.sonra onlara abazalık yaparlar.parkları çok kötüdür.it,çakallar kızları avlarlar.öpüşürler.aileler için uygun deildir.ama paranız varsa gelmeyin. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
boşş: süper harita bana da bu lazımdı, bi de mesafeyi ölçebilsem cok hos oludu ama bu da güzel - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
NeoJima: DemeTevLer / özevLer deiŞmem ! Burda doqduk Burda öLürüz - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
silivrili: demetewlerde ne be bn ıst silivride oturuyom oraya akın ve demetewlere bın bastını gorceksınız - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
taksiçi: 23 senedir demetevlerdeyim ve ankarada taksiciyim heryeri akşama kadar geziyorum demetgibisi yok demetevleri hiç biryere degişmem - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
yeditepe : istanbul kağıthaneye gelin bizim lalerimizle dolu hasbahçemizi görün sonra karar verin neresi güzel eğer ankara güzel olsaydı bu kadar insan istanbulu seçmezdi yaşamak için kağıthaneden sevgilerle bekleriz güzel ilçemize - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
demetçi: Yinede şükürler olsun.Evi olmayanlar var.YA çinçin ?Orda da arabayı kırıolar.Heryerde var ama aynı fiyata batıkent de ya da eryaman da bir ev edine bilirsiniz.kızları kötüdür.hiçbir güzel kız yoktur.varsa da sayılıdır. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
uranketliaslan: demetevlerin bi kısmı güzel ama o kadar de kötü değil.Örneğin çok güzel manzaraı yerler vardır.Külliye civarındakiihlas konutları iyidir.Urankent de.ancak iç kısıları offff.Ama ankaranın çok kötü bir eri deil.Bende duydum o bıçaklanmaları.Bilmiorum. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
demetevler mağduru: Allah korusun demetevlerden.NE bombası kalır,ne de silahli çatışmaları.Serserileri cabası.Parklarda güvenlik görevlisi kalmadı bıçaklanma nedeni ile.Canını seven demetevlere gelmesin.Özellikle son model bir mercedes-benz iniz varda dikiz aynaları kırıyor,kaportayı çiziyor.Amele murat 124 lüler önünüze kırıyor. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
kazaNLı: çiftlik lisesi xP - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
b: alparslan a.l. atatürk a.l. gazi a.l. m.azmi doğan a.l. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
DMeTli JaCKaL: ben eskı bı Dmetevlerlıyım ve orayı hala cok ozluyorum sımdı sıncandayım ve sanırım dagın basındayım demetveler gıbısı yok helekı 8 cadde DeMeTLi-JaCKaL - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
Buse: Mecburen demetevlerde oturanlardanım çok kalabalık bir semt ve iyice bozulmaya başladı... - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
06: duygu bildiğim kadarıyla demetevlerde alpaslan anadolu oldu.Ama diğerleri beret olduğu söyledir.Akyurt anadoluya gitsen daha iyidir.:D - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.