Demetevler Mimar Sinan Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Demetevler Mimar Sinan Lisesi (Adres: 1. Cad.No:13 Demetevler/Ankara Telefon: 3123464005 Yenimahalle ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Yenimahalle » Demetevler Mimar Sinan Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Demetevler Mimar Sinan Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Demetevler Mimar Sinan Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9438, Boylam: 32.8560

Demetevler Mimar Sinan Lisesi uydu görüntüsü

Demetevler Mimar Sinan Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Demetevler Mimar Sinan Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Demetevler Mimar Sinan Lisesi  uydudan görüntüsü

Demetevler Mimar Sinan Lisesi konumu

Demetevler Mimar Sinan Lisesi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Demetevler Mimar Sinan Lisesi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.