İğneada (Demirköy) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

İğneada harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İğneada, Türkiye topraklarında Kırklareli ilinin Demirköy ilçesine bağlı bir köydür. İğneada yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kırklareli » Demirköy » İğneada köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İğneada haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İğneada haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.8819, Boylam: 27.9874

Demirköy ilçesi belde ve köyleri

Armutveren , Avcılar , Balaban , Beğendik , Boztaş , Gökyaka , Hamdibey , İğneada , İncesırt , Karacadağ , Limanköy , Sarpdere , Sislioba , Sivriler , Yeşilce , Yiğitbaşı

İğneada uydu görüntüsü

İğneada ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İğneada haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İğneada uydudan görüntüsü

İğneada konumu

İğneada konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İğneada) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.