Bayraklı (Derik) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Bayraklı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bayraklı, Türkiye topraklarında Mardin ilinin Derik ilçesine bağlı bir köydür. Bayraklı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Mardin » Derik » Bayraklı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bayraklı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bayraklı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.2757, Boylam: 40.2768

Derik ilçesi belde ve köyleri

Adak , Adakent , Ahmetli , Akçay , Akıncılar , Alagöz , Alanlı , Alibey , Ambarlı , Aşağımezra , Atlı , Aydınlar , Bağarası , Ballı , Balova , Başaran , Bayırköy , Bayraklı , Beşbudak , Boğrel , Boyaklı , Bozbayır , Bozok , Burçköy , Çadırlı , Çağıl , Çataltepe , Çayköy , Çukursu , Demirli , Denktaş , Derinsu , Doğancı , Dugurk , Dumanlı , Dumluca , Düztaş , Göktaş , Gölbaşı , Hisaraltı , Ilıca , Issız , İncesu , Kanatlı , Karaburun , Karataş , Kayacık , Kocatepe , Koçyiğit , Konak , Konuk , Kovalı , Kovanlı , Köseveli , Kuruçay , Kuşçu , Kutluca , Kuyulu , Meşeli , Pınarcık , Pirinçli , Söğütözü , Subaşı , Şerefli , Taşıt , Tepebağ , Uçkuyu , Üçtepe , Yukarımezra

Bayraklı uydu görüntüsü

Bayraklı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bayraklı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bayraklı uydudan görüntüsü

Bayraklı konumu

Bayraklı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bayraklı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

sev_kin: msn adresimi veriyorum segeran.21@hotmail.com buyazıyı okuyan gören biri varsa lütfen yardımcı olsunlar bana şimdiden teşekür ederim - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
sev_kin: benim arkadaşım bayraklı köyünden ve ben ona ulaşamıyorum daha doğrusu izini kaybettim onu bulmak istiyorum ismi namet temel - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.