Derinkuyu harita ve uydu görüntüleri

Derinkuyu ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Derinkuyu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Nevşehir » Derinkuyu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Derinkuyu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Derinkuyu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.3734, Boylam: 34.7394

Derinkuyu ilçesi belde ve köyleri

Çakıllı , Doğala , Güneyce , Kuyutatlar , Özlüce , Suvermez, Tılköy , Yazıhüyük

Derinkuyu uydu görüntüsü

Derinkuyu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Derinkuyu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Derinkuyu uydudan görüntüsü

Derinkuyu konumu

Derinkuyu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Derinkuyu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

S KENDİR: DERİNKUYU DÜNYANINEN BÜYÜK YERALTIŞEHRİYLE ÜNLÜ BİR İLCEDİR 8 KAT 85 METRE DERİNLİKTEDİR KIŞIN ÇOK SICAK YAZLARI SERİN BİR ŞEHİRDİR - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.