Dikili harita ve uydu görüntüleri

Dikili: 1990 sayımına göre toplam nüfûsu 23.219 olup 10.023’ü ilçe merkezinde, 13. daha fazla bilgi

Dikili harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Dikili haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Dikili haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Dikili haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.0728, Boylam: 26.8899

Dikili ilçesi belde ve köyleri

Bademli , Bahçeli , Çağlan , Çandarlı , Çukuralan , Deliktaş , Demirtaş , Denizköy , Esentepe , Gökçeağıl , İslamlar , Kabakum , Katıralanı , Kıratlı , Kıroba , Kızılçukur , Kocaoba , Mazili , Merdivenli , Nebiler , Salihler , Samanlıköy , Uzunburun , Yahşibey , Yaylakurt , Yenice

Dikili uydu görüntüsü

Dikili ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Dikili haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Dikili uydudan görüntüsü

Dikili konumu

Dikili konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Dikili) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

cey_cey: kumsal restaurant eşsiz yemekleri ile kendinizi evinizde hissedebileceğiniz tek mekan hele birde canlı müzik yokmu ragıp seval adlı kişi resmen gitarıyla dans ediyor ben böle bi ses böle bi yorum görmedim tavsiye ederim herkeze... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.