Dikmen harita ve uydu görüntüleri

Dikmen, şahika, zirve anlamlarına gelir. daha fazla bilgi

Dikmen harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Çankaya » Dikmen haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Dikmen haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Dikmen haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.0577, Boylam: 32.0013

Dikmen uydu görüntüsü

Dikmen ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Dikmen haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Dikmen uydudan görüntüsü

Dikmen konumu

Dikmen konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Dikmen) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: dikmen atatürkün ankaraya ayak bastığı, türkiye cumhuriyetinin temellerinin atıldığı yerdir bu nedenle dikmenli olmaktan dikmenliler gurur duyarlar atatürkün ankaraya geliş tarihi olan 27 aralıkta her yıl koşu düzenlenir ayrıca ünlü misket oyun havasının hikayesi dikmen dağlarında yaşanmiş bir olaydır dikmen cad.sindeki tansaşın oradan keklik pınarına gitmek görülmeye değer yerlerdir anlatmakla anlaşılmaz gezip görmekle bu değerler anlaşılır dikmenli çankayalı olmaktan gurur duyuyorum atatürkün ankaraya geldiği o güzelim heybetli yeri herkesin görmesini tavsiye ederim - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.