Divriği harita ve uydu görüntüleri

1990 sayımına göre toplam nüfûsu 33.105 olup, 17.664’ü ilçe merkezinde, 15. daha fazla bilgi

Divriği harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sivas » Divriği haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Divriği haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Divriği haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.3623, Boylam: 38.1137

Divriği ilçesi belde ve köyleri

Adatepe , Ağaçlıgöl , Ağılcık , Akbaba , Akmeşe , Akpelit , Arıkbaşı , Atmalıoğlu , Avşarcık , Bahçeli , Bahtiyar , Balova , Başören , Bayırlı , Bayırüstü , Beldibi , Beyköy , Çakırağa , Çakırtarla , Çakmakdüzü , Çamlık , Çamurlu , Çayören , Çayözü , Çitme , Çobandurağı , Çukuröz , Demirdağ , Derimli , Dışbudak , Dikmeçay , Diktaş , Doğan Köyü , Dumluca , Duruköy , Eğrisu , Ekinbaşı , Erikli , Eskibeyli , Gedikbaşı , Gezey , Gökçebel , Gökçeharman , Gölören , Göndüren , Gözecik , Gözecik , Güllüce , Günbahçe , Güneş , Güneyevler , Güresin , Gürpınar , Güvenkaya , Handere , Höbek , İkizbaşak , İmirhan , İnanlı , İncirlipınar , Kaledibi , Karaağaçlı , Karakale , Karakuzulu , Karaman , Karasar , Karşıkonak , Kavaklısu , Kayaburun , Kayacık , Keçikaya , Kekliktepe , Kesme , Kırkgöz , Kızılcaören , Kuluncak , Madenli , Maltepe , Mursal , Oğulbey , Olukman , Ortaköy , Ovacık , Oyuktepe , Ödek , Ölçekli , Özbağı , Selimoğlu , Sırçalı , Sincan , Soğucak , Susuzlar , Susuzören , Şahinköy , Tepehan , Uçpınar , Uluçayır , Uruk , Uzunbağ , Uzunkaya , Yağıbasan , Yanlızsöğüt , Yazı , Yerliçay , Yeşilyayla , Yeşilyol , Yozyatağı , Yusufşeyh , Yuva , Yürektaşı

Divriği uydu görüntüsü

Divriği ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Divriği haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Divriği uydudan görüntüsü

Divriği konumu

Divriği konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Divriği) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.